11:36 - 10.11.10

Створення Національного природного парку

Рішенням сесії міської ради V скликання погоджено пропозиції створення Національного природного парку «Нижньодніпровський» на території Херсонської міської ради, орієнтовною площею 7 520,00 га, за матеріалами наукового обґрунтування його створення, розробленими Херсонським державним університетом у 2009 р., та графічної частини без вилучення земельної ділянки у землекористувача.

Державному управлінню охорони навколишнього середовища в Херсонській області рекомендовано забезпечити розробку проекту Національного парку, відповідно до Генерального плану м. Херсона і його територіального розвитку до 2030 р.

Крім того, з метою встановлення особливого режиму використання території Національного парку, рекомендовано передбачити наступні функціональні зони на землях Херсонської міської ради: регульованої рекреації, де дозволяється проведення короткострокового відпочинку та оздоровлення населення; стаціонарної рекреації, де дозволяється розміщення готелів, мотелів, кемпінгів, інших об’єктів обслуговування відвідувачів парку; господарської, де дозволяється розміщення об’єктів комунального призначення парку, знаходяться населені пункти, землі інших землевласників та землекористувачів, включені до складу парку.

Заборонене використання землі регульованої та стаціонарної рекреації під розміщення промислових та господарських об’єктів.
Також, рекомендовано продовжити роботу щодо збирання матеріалів погодження створення Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Метки к статье: Херсон, парк, сесія, міська рада, пропозиції, створення, «Нижньодніпровський»

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *