17:40 - 12.11.10

Підприємництво України: інновації і розвиток

У м.Донецьку відбудеться перший національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу «Підприємництво України: інновації і розвиток».

З 24 по 27 листопада 2010 року в Міжнародному бізнес-центрі (м. Донецьк) Торгово-промислова палата України спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою проведуть перший національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу «Підприємництво України: інновації і розвиток». Про це повідомляє Головне управління економіки обласної державної адміністрації.

Основною метою даного заходу є демонстрація досягнень у малому і середньому бізнесі України, сприяння залученню інвестицій, посилення впливу інноваційного малого підприємництва на конкурентоспроможність економіки України.

Для участі у фестивалі запрошуються представники малого і середнього бізнесу, бізнес-асоціації з усіх регіонів України, представники міжнародних організацій, органів державної влади, науково-освітні установи, фінансові та банківські структури, потенційні інвестори, консалтингові фірми, бізнес-консультанти, а також представники засобів масової інформації.

Формат проведення Фестивалю передбачається у вигляді ділових заходів (конференцій, засідань за «круглим столом», семінарів, майстер-класів) на тему розвитку підприємництва. Захід стане ефективним інформаційним майданчиком для обміну досвідом, зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

У рамках фестивалю також проходитиме четверта спеціалізована міжрегіональна виставка-ярмарок досягнень малого і середнього бізнесу: «Малий бізнес України».

Повна інформація про фестиваль знаходиться на веб-сторінці www.cci.donbass.com. У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході, просимо повідомити Головне управління економіки обласної державної адміністрації за тел. (0552) 22-54-63, факс: (0552) 22-57-34, e-mail: up-ekon@oda.kherson.ua

Метки к статье: Донецьк, національний фестиваль, бізнес, підприємство, інновації, розвиток

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.