11:30 - 03.01.11

Володимир Сальдо взяв участь в урочистому закладанні першого каменю майбутнього Християнського центру

Міський голова Володимир Сальдо взяв участь в урочистому закладанні першого каменю майбутнього Християнського центру

Незабаром на Миколаївському шосе, 19 з’явиться нова будівля, під дахом якої парафіяни братимуть участь у богослужіннях, проводитимуть християнське дозвілля, можливо весільні обряди тощо. Близько 1,5 тис. віруючих зі всієї Херсонщини одержать спільний будинок.

Місце під будівництво Центру було знайдено ще 10 років тому. Як розповіли самі парафіяни, воно було досить занедбаним, тож вони доклали немало зусиль, аби довести його до ладу та розпочати будівництво.

Нагадаймо, що в Херсоні вже працює Молодіжний християнський центр «Велике доручення», серед іншого, парафіяни Центру є активними членами херсонської громади, радо долучаються до численних благодійних акцій, акцій з благоустрою міста тощо.

Як зазначив міський голова Володимир Сальдо: «Початок будівництва Центру саме напередодні новорічних та різдвяних свят є доброю ознакою, адже процес будівництва співпаде з першими кроками нового року». Він також розповів, що брав участь у закладанні в Херсоні вже 4-х церков різних конфесій, адже розвиток духовності є запорукою розвитку здорового суспільства.

Метки к статье: Херсон, В.Сальдо, Християнський центр, урочистості

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ