09:17 - 09.02.11

Микола Костяк вручив посвідчення першим випускникам навчального курсу за напрямком “Інформування населення з питань забезпечення громадського порядку”

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив посвідчення першим випускникам навчального курсу за напрямком “Інформування населення з питань забезпечення громадського порядку”

07 лютого 2011 року, у Бериславському райвідділі управління МВС України в області відбувся урочистий випуск слухачів групи навчального курсу за напрямком “Інформування населення з питань забезпечення громадського порядку”.

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, голова обласної ради Віктор Пелих, генерал-майор міліції, начальник управління МВС України в Херсонській області Валерій Літвін, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, голова Бериславської райдержадміністрації Ярослав Павлівський та інші.

Наприкінці минулого року облдержадміністрацією було розроблено обласну комплексну програму допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності на 2011 – 2015 роки.

Програмою передбачено комплекс заходів, спрямованих на розширення мережі громадських помічників дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості, які беруть участь в охороні громадського порядку, профілактичній роботі та оперативно-профілактичних відпрацюваннях.

З метою реалізації зазначених заходів облдержадміністрацією, управлінням МВС України в Херсонській області та Херсонським обласним центром зайнятості розроблено спільну програму, яка включає в себе підбір персоналу з числа безробітних, їх професійне навчання та залучення до оплачуваних громадських робіт, організованих на спеціально створених робочих місцях. Серед видів громадських робіт є роботи з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку.

Під час урочистого випуску голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив 16 першим слухачам, які завершили навчання, відповідні посвідчення та нагрудні значки. Микола Костяк побажав випускникам успіхів у благородній справі, від результатів якої залежить спокій і благополуччя громадян.

Такі ініціативи активно впроваджуються ще у декількох районах області, навчання громадських помічників, які будуть залучатися до оплачуваних громадських робіт пройде більше 200 осіб. Загалом, програмою планується охопити всю область та долучити до навчання 620 осіб.

Метки к статье: Херсон, Микола Костяк, привітання, МВС, адміністрація, випускники

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
07:12
В херсонской Антоновке центральный стадион и пляж пошли под элитную коттеджную застройку (+ видео)
20:31
Напередодні візиту Президента Порошенко до Херсона від облпрокуратури, ОДА, мерії, обленерго було прибрано здичавілих собак
08:03
Андрей Гордеев сделал жёсткое заявление по херсонскому мостопереходу
17:30
На торжествах в Херсоне Президент Порошенко стоял рядом с медиками
09:05
В Херсоне Президент лично пообщался с начальником рыбоохранного патруля
16:59
В Херсоне очередная маршрутка въехала в очередной забор в районе пешеходного перехода
15:49
Группа японских туристов была поражена тем, что увидела в киевском парке
08:53
Херсон станет молодёжной столицей для людей со специфическими особенностями
21:31
В Херсонском онкоцентре дан старт обучению персонала работе на новейшем оборудовании
16:16
Пятое заседание рабочей группы по херсонскому мостопереходу предложено провести в ИТУ
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ
  • Ищешь Запчасти?
  • Продажа запчастей для грузовиков. Каталог запчастей.
  • avtocenter.ru