09:17 - 09.02.11

Микола Костяк вручив посвідчення першим випускникам навчального курсу за напрямком “Інформування населення з питань забезпечення громадського порядку”

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив посвідчення першим випускникам навчального курсу за напрямком “Інформування населення з питань забезпечення громадського порядку”

07 лютого 2011 року, у Бериславському райвідділі управління МВС України в області відбувся урочистий випуск слухачів групи навчального курсу за напрямком “Інформування населення з питань забезпечення громадського порядку”.

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, голова обласної ради Віктор Пелих, генерал-майор міліції, начальник управління МВС України в Херсонській області Валерій Літвін, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, голова Бериславської райдержадміністрації Ярослав Павлівський та інші.

Наприкінці минулого року облдержадміністрацією було розроблено обласну комплексну програму допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності на 2011 – 2015 роки.

Програмою передбачено комплекс заходів, спрямованих на розширення мережі громадських помічників дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості, які беруть участь в охороні громадського порядку, профілактичній роботі та оперативно-профілактичних відпрацюваннях.

З метою реалізації зазначених заходів облдержадміністрацією, управлінням МВС України в Херсонській області та Херсонським обласним центром зайнятості розроблено спільну програму, яка включає в себе підбір персоналу з числа безробітних, їх професійне навчання та залучення до оплачуваних громадських робіт, організованих на спеціально створених робочих місцях. Серед видів громадських робіт є роботи з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку.

Під час урочистого випуску голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив 16 першим слухачам, які завершили навчання, відповідні посвідчення та нагрудні значки. Микола Костяк побажав випускникам успіхів у благородній справі, від результатів якої залежить спокій і благополуччя громадян.

Такі ініціативи активно впроваджуються ще у декількох районах області, навчання громадських помічників, які будуть залучатися до оплачуваних громадських робіт пройде більше 200 осіб. Загалом, програмою планується охопити всю область та долучити до навчання 620 осіб.

Метки к статье: Херсон, Микола Костяк, привітання, МВС, адміністрація, випускники

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
07:17
Юрий Луценко потребовал наказать чиновников, укравших бюджетные средства, выделенные на строительство херсонского мостоперехода (+ видео)
07:06
Члены межфракционного объединения депутатов по вопросам гендерного равенства потребовали от Москаля извинений
08:49
В мэрии Херсона – новая сенсация
09:09
Руководство херсонской мэрии публично опустило рейтинг правоохранителей
09:05
В Херсоне официально стартовали выборы мэра
19:47
Люди в Херсоне умирают от болезней, а должны – только от старости
19:25
Солист и создатель легендарной группы за 15 минут раскрыл угон машины (+ видео)
09:27
В Киеве готовится экранизация новой версии мюзикла «Тот самый Хлестаков» (+ видео)
20:51
В Киеве и Херсоне ДТП с участием общественного транспорта вышли на качественно новый уровень
09:09
Солист культовой украинской группы задержал в одиночку дюжину бандитов и наркоманов (+ видео)
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ
  • Ищешь Запчасти?
  • Продажа запчастей для грузовиков. Каталог запчастей.
  • avtocenter.ru