14:44 - 18.02.11

«Допоможи врятувати дитину»

Підведені підсумки благодійної акції зі збору коштів на лікування дітей з діагнозом «лейкоз» «Допоможи врятувати дитину», що проходила в Херсонському обласному художньому музеї ім. О. Шовкуненка за громадської ініціативи.

З 12 листопада 2010 р. до 16 лютого 2011 р. всі музейні виставки проходили в рамках акції: «Палітра живої природи» Г. Руденко (флористика), «Живопис Костянтина Московченка», «Калейдоскоп чудес» (бісер, аплікація, вишивка, флористика) від Херсонського центру позашкільної роботи, «Акварельні сонети Георгія Петрова», «Живопис Віктора Тропінка».

Відвідувачі виставок мали можливість долучитись до акції, поклавши свої посильні внески до благодійної скриньки.

Херсонці активно відгукнулись на заклик «Допоможи врятувати дитину». Свій внесок зробили чимало школярів, студентів. Серед активістів акції - збірна команда КВН Херсона «Я валяюсь!»: «Ми одні з перших долучились до цієї акції», - розповіла керівник команди Ольга Кольцова, - «інформацію про акцію ми розміщували на іграх Прем’єр-ліги КВН, крім того, організували збір коштів у благодійні скриньки».

За результатами акції зібрано 7 тис. 173 грн. 58 коп. На зібрані кошти буде придбано медичний препарат метотриксан та костномозкові ігли МЦН-15G, які будуть передані пацієнтам гематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

Організатори планують зробити акцію традиційною. Крім того, кожен бажаючий у будь-який час може придбати вищезазначені препарати для відділення.

Метки к статье: Херсон, акції, кошти, благодійність, ініціатива, флористика, лікування

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Устин Мальцев

18:40 - 18.02.11

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Молодци ребята!Так держать!!!
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ