15:11 - 22.02.11

Допомога бібліотечним філіям

Заступник міського голови Сергій Черевко провів робочу нараду з головами Комишанської, Зеленівської та представником Антонівської селищних рад, головою Степанівської сільської ради, завідувачами сільських будинків культури та бібліотечних філій. Сторони обговорили проблемні питання щодо збереження закладів культури в сільській місцевості, недопущення скорочення працюючих та переведення їх на неповні тарифні ставки, поліпшення матеріально-технічного стану цих закладів тощо.

Слід зазначити, що бібліотечні філії фінансуються за рахунок міського бюджету, будинки культури – за рахунок бюджетів сільської та селищних рад.
Станом на сьогодні мережа налічує 6 клубних установ та 11 бібліотечних філій. 22 працівники бібліотек обслуговують 9 562 читача. Загальний бібліотечний фонд складає 134,8 тис. примірників наукової, учбової, художньої та іншої літератури.

Протягом 2010 р. з міського бюджету виділялися кошти на придбання нових видань, а це близько 700 примірників для кожної філії, та передплату періодичних видань. Для створення комфортних умов роботи користувачів 4 філій були придбані столи та стільці на загальну суму близько 10 тис. грн. Для 11 бібліотечних філій було придбано комп’ютерну техніку на загальну суму близько 40 тис. грн.

Необхідне фінансування установ продовжуватиметься і в 2011 р. Для збереження повних ставок на оплату праці працівників спрямують 300 тис. грн.
За результатами наради С. Черевко дав низку доручень щодо необхідності замовлення проектів реконструкції будівель, будівництва окремого входу до бібліотечної установи Степанівської сільської ради, включення до плану фінансування на 2012 р. встановлення котлів для опалення деяких установ тощо.

«Зрозуміло, що міська влада не має намірів скорочувати ці вогники культури, навпаки, фінансова, методична та інша підтримка триватиме. Однак, нам слід добре попрацювати, аби, враховуючі можливості місцевих бюджетів, сформувати плани майбутніх дій для розвитку галузі»,- наголосив заступник міського голови.

Для вивчення деяких поточних питань на місці, найближчим часом заступник міського голови здійснить низку робочих виїздів до селищних рад.

Метки к статье: Херсон, бібліотеки, культура, заклади, поліпшення, переведення

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ