12:02 - 28.02.11

Дачні перевезення водним транспортом збережені

Обсяги перевезення пасажирів водним транспортом до дачних ділянок будуть збережені на рівні 2010 року. Відповідне завдання щодо підготовчих робіт з організації перевезення дачників отримало від міського голови управління транспорту та зв’язку міської ради.

Навігація маломірних суден розпочнеться 1 квітня. До цього, як зазначив В.Сальдо, буде проведено обстеження всіх причальних споруд і причалів відповідних дачних кооперативів.

Питання організації водних пасажирських перевезень з квітня по жовтень 2011 року міський голова обговорив під час робочої зустрічі з директором Державного підприємства «Адміністрація річкових портів» Олексієм Солдатовим.

Як повідомив О.Солдатов, підприємство не впевнене у можливості забезпечити пасажирів водним транспортом у повному обсязі через неповне відшкодування з державного бюджету витрат за послуги з безоплатного перевезення пільгових категорій громадян.

Рішенням міської ради у грудні минулого року передбачено бюджетні призначення на 2011 рік на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на водному транспорті в сумі майже 1 млн. 646 тис. грн., з них для відшкодування витрат за послуги з безоплатного перевезення пільговиків – майже 945 тис. грн.

Як зазначив міський голова, обсяги перевезення пасажирів водним транспортом не можуть бути зменшені. «Це важливе соціальне питання, в якому не має бути напруги», - зазначив він. В.Сальдо доручив управлінню транспорту та зв’язку міської ради вжити заходів з оптимізації роботи малого пасажирського флоту з роботою теплоходів ДП «Адміністрація річкових портів» за напрямками розташування дачних ділянок в акваторії річкових портів. При цьому головною вимогою міського голови є вчасний початок і належне проведення навігації у Херсоні.

Метки к статье: Херсон, дачники, перевезення, водний транспорт, В.Сальдо, завдання, навігація

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ