13:14 - 02.03.11

«Художня школа» - сходинка до майбутньої професії

Під таким девізом працює Навчально-естетичний комплекс «Художня школа» м. Херсона. Це унікальний освітній центр, що реалізує принципи неперервності освіти в галузі образотворчого мистецтва та індивідуально-творчого підходу до мистецького навчання дітей та молоді з орієнтацією їх на професію. До складу комплексу входять: Дитяча художня школа (діти від 5-ти до 12-ти років), Дизайн-ліцей (учні від 13-ти до 17- 18 років), відділення вищої освіти (за спеціальністю «художник-дизайнер»), а також міська галерея творчості дітей та молоді «Синій кіт».

На сьогодні в комплексі навчаються близько 700 учнів. З ними працюють 45 педагогів, які є випускниками вищих навчальних закладів Херсона, Львова, Одеси, Харкова, Москви, Санкт-Петербурга тощо.

В останній день зими, 28 лютого, 20 випускників спеціальності «художник-дизайнер» одержували дипломи кваліфікаційних рівнів «Бакалавр» та «Спеціаліст».

Від імені міського голови Володимира Сальдо, дипломованих фахівців привітав його заступник Сергій Черевко. «Дорогі випускники, вам пощастило навчатись в унікальному закладі. Саме тут ви опанували спеціальність, що набуває популярності не лише в Херсоні, й по всій країні. «Художник-дизайнер» - це модно, сучасно, а завдяки Навчально-естетичному комплексу «Художня школа» - професійно», - зазначив С. Черевко.

Він також привітав завідувача відділення, професора, Заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки художників України, члена спілки дизайнерів України Анатолія Сліпича із прекрасними результатами та побажав подальших успіхів на ниві творчості і викладацької діяльності.

Відділення вищої освіти відкрито 2000 р. на базі Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею за участі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Основу контингенту херсонського відділення складають випускники Дизайн-ліцею.

Студенти здобувають вищу освіту за спеціальністю «художник-дизайнер», мають широкий вибір професійної спеціалізації - дизайн реклами та плакату, книжкова культура, WEB-дизайн та мультимедійний дизайн, дизайн середовища громадського спілкування, етнодизайн та декорування, дизайн інтер’єрних та ландшафтних мистецьких форм, художня та прикладна фотографія, колірний дизайн та дизайн одягу.

За 10 років спеціальність «художника-дизайнера» здобули більше сотні випускників херсонського Навчально-естетичного комплексу «Художня школа», які успішно працюють у рідному регіоні та столиці, в Україні та за її межами.

Частина випускників продовжують магістерську освіту в Києві та навчально-мистецьких центрах Німеччини, Італії, Чехії.

За 30-тирічну історію існування художньої школи багато випускників стали спеціалістами в галузі мистецтва, професійними художниками, дизайнерами, викладачами образотворчого мистецтва. Серед випускників члени Національної спілки художників України, спілки дизайнерів, спілки фотохудожників.

Метки к статье: Херсон, «Художня школа», майбутнє, освітній центр, образотворче мистецтво, творчість, молодь, професія

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
09:38
Злочини, які сталися на Херсонщині за добу
09:38
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
09:36
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
08:11
В Херсоне состоялась встреча представителей украинской миссии ОБСЕ с общественностью по поводу соблюдения свободы слова
18:10
Поліція дбає про безпечний шлях дітей до школи
17:55
Злочини, які сталися на Херсонщині упроловж минулої доби
14:58
Херсонське мiське товариство грекiв "Еллада" вiдвiдало яскравий фестиваль "Мега Йорти"
10:41
На День Херсона отметили годовщину создания Музея национальных культур
09:34
Ещё не назначенный директор херсонской ТЭЦ уже испугал ряд чиновников
11:28
Ко Дню Херсона общественность по поводу Юрия Гусева сделала заявление
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ