09:04 - 03.03.11

На Херсонщині відбудеться міжнародний туристичний форум «Розвиток екологічного туризму в країнах Чорноморського басейну: нові технології та економічні моделі»

З 3 – 4 березня 2011 року на Херсонщині відбудеться міжнародний туристичний форум «Розвиток екологічного туризму в країнах Чорноморського басейну: нові технології та економічні моделі» (за адресою м. Херсон, Площа Свободи, 1).

Цілі форуму:
- презентація нових економічних моделей та технологій у сфері екології та туризму, туристичних і лікувально-оздоровчих ресурсів Херсонщини, інфраструктури, конкретних туристичних продуктів;
- розширення співпраці між туристичними фірмами у різних видах туризму (лікувально-оздоровчому, дитячому та сімейному, науково-дослідницькому, культурно-історичному, екологічному, молодіжно-фестивальному, спортивно-екстремальному, сільському, діловому тощо);
- демонстрація можливостей аграрного сектору у розвитку лікувально-оздоровчого туризму;
- залучення інвестицій у вітчизняну туристичну галузь;
- активізація міжрегіонального співробітництва в соціально-культурній сфері.

Організатори форуму: Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонська міська рада, Херсонська торгово-промислова палата.
Учасники форуму: дипломати, представники посольств, консульств, торгових місій в Україні, народні депутати України, керівники центральних, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування України, регіональних торгово-промислових палат та агенцій розвитку, лідери туристичної, лікувально-оздоровчої, готельної та спортивної галузей, представники засобів масової інформації.

Програма форуму також буде включати: контрактну біржу для туристичних фірм і туристичних операторів, презентації туристичних підприємств, закладів розміщення та оздоровлення курортів: Скадовськ, Лазурне та Арабатська Стрілка, укладення угод по співробітництву на літній туристичний сезон 2011 та відвідування деяких туристичних об’єктів.

Метки к статье: Херсонщина, туристичний форум, екологічний туризм, розвиток, країни Чорноморського басейну, технології, економічні моделі

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.