22:37 - 29.03.11

ІФЖ здолав відстань до сердець іноземців

29 березня відбулась презентація Інституту філології та журналістики Херсонського державного університету. Але її метою було не просто розрекламувати спеціальності для абітурієнтів, а залучення молодих людей з Африки до навчання саме в цьому інституті.

Офіційною цю зустріч назвати дуже складно,адже попри те,що відкривав її промовою директор Інституту В.П. Олексенко, він одразу ж задав привітний, дружелюбний тон, динамізм. А після його вислову, що дівчата на ІФЖ найкращі, все остаточно стало на свої місця: гості одразу стали уважнішими.

У презентації також взяли участь: заступник директора ІФЖ з організаційно-виховної роботи В.В. Галаган, старший викладач кафедри журналістики Н.В. Орлова, голова студентської ради А. Джеманова. Своїми чарівними голосами присутніх порадував зразковий вокально-хоровий колектив ІФЖ (кер. – Г.М. Гук), а до українського танку запросив хореографічний ансамбль (кер. – А.В. Калініна).

Фішкою зустрічі стала прес-конференція, яку змоделювали спеціально, щоб якнайяскравіше представити спеціальність «Журналістика». У ній взяли участь друзі з Африки: Дівін, Лувія, Сільвін та Паскаль. З відповідей молодих людей стало зрозуміло, що вивчення мови їм дається складно і що без перекладача не обійтися. Але після того, як Сільвін з помітним акцентом, але дуже щиро сказав «Я люблю українську мову!», професор В.П. Олексенко відразу розтанув і пообіцяв хлопцю, що якщо той вступить до нашого Інституту, то неодмінно стане відмінником. Паскаль же трішечки зашарівся, коли студентки попросили його станцювати. Хлопця підтримали його друзі і з цього вийшов непоганий зімпровізований хіп-хоп батл.

У відповідь на «Ніч яка місячна» від студента ІФЖ, присутні на зустрічі Шерубін заспівав, а акомпонував на фортепіано йому Росель. Це стало справжнім сюрпризом не лише для студентів, але й для самих гостей з Африки, адже цей номер вони не репетирували. Спонтанність та невимушеність стали козирем прес - конференції.

Підсумувала усе це дійство українська щира гостинність та наші незмінні традиції. ІФЖ здолав відстань до сердець іноземців не лише піснями, танцями, демонстрацією переваг навчання, а й своїми фірмовими вареничками з картоплею та шкварками, які вміло приготували студентки напередодні.

Олександра Німченко

Метки к статье: Херсон, ІФЖ, ХДУ, презентація, студенти, іноземці, Африка, залучення, навчання, В.Олексенко, В.Галаган, гостинність

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
09:38
Злочини, які сталися на Херсонщині за добу
09:38
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
09:36
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
08:11
В Херсоне состоялась встреча представителей украинской миссии ОБСЕ с общественностью по поводу соблюдения свободы слова
18:10
Поліція дбає про безпечний шлях дітей до школи
17:55
Злочини, які сталися на Херсонщині упроловж минулої доби
14:58
Херсонське мiське товариство грекiв "Еллада" вiдвiдало яскравий фестиваль "Мега Йорти"
10:41
На День Херсона отметили годовщину создания Музея национальных культур
09:34
Ещё не назначенный директор херсонской ТЭЦ уже испугал ряд чиновников
11:28
Ко Дню Херсона общественность по поводу Юрия Гусева сделала заявление
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ