16:41 - 31.03.11

Відбулася фахова дискусія з проблем захисту дітей в Херсонській області

В обласній державній адміністрації відбулася фахова дискусія з проблем захисту прав дітей в Херсонській області, у якій взяли участь фахівці служби у справах дітей, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти і науки, культури, охорони здоров’я, з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Херсонській області. Дискусія відбулася в рамках громадської експертизи діяльності обласної державної адміністрації щодо захисту прав дітей, яку наразі за підтримки ПРООН в Україні здійснює Херсонська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Дія» з активом Громадської ради при ХОДА.

Фахівці обмінялися думками щодо проблем, необхідність вирішення яких є невідкладними задля покращання становища дітей як найбільш вразливої категорії мешканців області. Серед найболючіших були названі проблеми насильства над дітьми, поширення наркоманії, схильність до правопорушень у підлітковому віці, відсутність житла для дітей-сиріт – випускників інтернатних закладів, незайнятість дітей у вільний час.

Результати дискусії будуть використані при підготовці обласної програми щодо захисту прав дітей, над якою наразі спільно працюють управління обласної державної адміністрації та громадськість регіону.

Метки к статье: Херсонщина, фахова дискусія, діти, захист

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.