14:05 - 01.04.11

Успіхи спортсменів Херсонщини

На VI літніх юнацьких спортивних іграх України з важкої атлетики, що проходили з 22 по 26 березня 2011 року в м. Коломия, спортсмени фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Скадовського району в складі збірної команди області, у своїх вагових категоріях посіли ІІ місце - Єфимчук Надія та III місце - Гумінова Світлана.

З 21 по 28 березня 2011 року в м.Харкові відбувся чемпіонат України з боксу серед дорослих, де спортсмени у власних вагових категоріях посіли наступні місця:

- 56 кг. - І місце – Іщенко Павло (м.Херсон, фізкультурно-спортивне товариство “Спартак”) – тренер Іщенко Олег Павлович;
- + 60 кг. - ІI місце – Буленков Дмитро (м.Херсон, фізкультурно-спортивне товариство “Україна”) – тренер Колеснікову Віктор Миколайович;
- 91 кг. - ІI місце – Мельник Сергій (Генічеський р-н,) – тренер Годес Едуард Володимирович;
- 64 кг. - ІIІ місце – Бочков Микола (м.Херсон, фізкультурно-спортивне товариство “Україна”) – тренер Андріянов Вадим Петрович.

Також успішно виступила наша команда юних лучників. На чемпіонаті Європи серед юніорів, що проходив з 21 по 27 березня 2011 року в м.Кембрілз (Іспанія), Павлова Анастасія, спортсменка фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” м.Нова Каховка, в особистих змаганнях посіла V місце, у командних змаганнях - I місце.

Метки к статье: Херсонщина, спортсмени, змаганяя, результати, перемоги

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ