14:02 - 14.04.11

Микола Костяк відвідав молоко-товарну ферму ТОВ "ТД "Долинське"

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк відвідав молоко-товарну ферму ТОВ "ТД "Долинське" Чаплинського району, де застосовуються найсучасніші технології виробництва тваринницької продукції.

На фермі поголів’я скота налічується майже 1300 голів, з яких більше 500 дійних корів. У господарстві велику увагу приділяють усім блокам виробництва: доїння, здоров’я та комфорт тварин, вирощування молодняку, заготівля грубих кормів. Зокрема процес заготівлі силосу та сінажу контролює сам власник ферми. Тут використовують індивідуальний підхід до кожної тварини, ведуть ретельний облік усіх процесів, що відбуваються на фермі. Такий ретельний контроль дає змогу завчасно побачити проблему, а в разі її виникнення – швидко усунути.

"На Херсонщині я працюю з 2004 року. З цього часу я побував на багатьох підприємствах нашого регіону. І сьогодні мені дуже приємно, що це підприємство потрапило до рейтингу 40 найкращих підприємств України. Це велике досягнення для всієї області. На Україні таких підприємств багато, але мене, як керівника області, цікавить саме те, щоб вони розвивалися саме на Херсонщині, оскільки такі підприємства працюють на завтрашній день, а значить на майбутній добробут. І я впевнений, що виробництво молока на Херсонщині буде значно збільшуватися, адже сьогодні є кому показувати приклад", - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.