09:48 - 19.05.11

На всіх напрямках перевезень мешканців Херсона до дачних ділянок працюють 6 суден

«Завдяки домовленості між виконавчими органами міської ради та ДП «Адміністрація річкових портів» у цьому році на всіх напрямках перевезень мешканців Херсона до дачних ділянок, розташованих в акваторії р. Дніпра, працюють 6 суден замість попередньо трьох запланованих»,- зазначив міський голова Володимир Сальдо.

Рейси здійснюються два рази на тиждень (вівторок - середа) за графіком за 12 напрямками. 8 з них традиційні: Карантинний острів, Кардашинка, Ольховий Дніпро, Антонівка за залізничний міст, ріка Кошова, Старий Дніпро- Кузьменки, Пудова Протока, Гола Пристань.

В цьому році з метою оптимізації маршрутів об’єднано декілька напрямків в один. Так, об’єднані напрямки: перший – Чайка 1, Чайка 2, Пролісок, Цюрупинська Конка; другий – Антонівка до і між мостами, третій – Лівобережжя з 1 по 8 причали та четвертий – Потьомкінський острів до Пудової протоки і за Пудову протоку.

Такий підхід дав можливість скласти вартість квитків на судах підприємства у розмірі 8 грн., а це вдвічі збільшує кількість перевезених пільговиків за рахунок субвенції з державного бюджету.

За місяць з початку навігації теплоходами ДП «Адміністрація річкових портів» перевезено 22,3 тис. пасажирів пільгових категорій та 8 тис. платних пасажирів.

За дорученням міського голови постійно перевіряється узгодженість дій між річковим транспортом та електротранспортом, щоб створити комфортні умову для перевезення дачників по Херсону.

Метки к статье: Херсон, мешканці, дачні ділянки, перевезення

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ
  • Краска dulux
  • Советы по выбору красок. Колеровка красок, таблица цветов
  • kraski.ru