09:06 - 07.06.11

Херсон ІІ за рейтингом Forbes по рівню економічної стійкості

Херсон ІІ за рейтингом Forbes по рівню економічної стійкості. Такі дані опубліковано відомим виданням Forbes в рейтингу місць, найкращих для ведення бізнесу.

Журналом визначено 32 крупніших міста України з точки зору їх привабливості для ведення бізнесу на споживчому ринку. У загальному ренкінгу Forbes називає Херсон на 10 місці.

Загальний ренкінг формувався за такими показниками як людський капітал, купівельна спроможність, інвестиційний клімат, економічна сталість, інфраструктура і комфорт. В якості джерел інформації були використані дані міськвиконкомів, Державного комітету статистики, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства освіти, Міністерства інфраструктури, Спілки консультантів з нерухомості, Асоціації спеціалістів з нерухомості України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, компанії «GT Partners», «Кредит-Рейтинг», Colliers International, Української торгової гільдії.

Експерти часопису визнали Херсон містом з найбільш сталою після Одеси економікою в Україні. У рамках цього показника враховувалися такі чинники як динаміка надходжень до міського бюджету в 2008-2010 роках, динаміка зареєстрованого безробіття та цін на житло, ріст кількості магазинів торговельних мереж національного масштабу.

Також журнал визначив Херсон одним з українських міст-лідерів за рівнем інвестиційної привабливості. За цим показником місто посіло 5 місце. Рейтинг інвестиційної привабливості розраховувався експертами видання на підставі даних про розвиток малого бізнесу (надходження єдиного податку на душу населення), відкритість міста стороннім інвесторам (рівень проникнення загальнонаціональних торговельних мереж).

Херсон також увійшов до десятки міст з найкращим людським капіталом. За чисельністю населення, рівнем злочинності (кількість тяжких злочинів на душу населення), освітнім рівнем (кількість вузів) місто посідає 9 місце.

Купівельна спроможність херсонців, яка вираховувалася за показниками середньої зарплати та вартості житлової нерухомості, оцінена дещо нижче. За цим показником Херсон на 23 місці.

Передусім через відсутність у Херсоні працюючого аеропорту, а також порівняну віддаленість від столиці за показником інфраструктури і комфорту обласний центр посів 28 місце.

Загальне десяте місце для Херсона серед 32 учасників рейтингу є важливим позитивним результатом. Як визначають автори рейтингу, порівнюючи себе з іншими, наслідуючи найкращі зразки, міста будуть конкурувати між собою за залучення розумів і капіталів.

Forbes - американський фінансово-економічний журнал, одне з найбільш авторитетних і відомих економічних друкованих видань у світі. У березні 2011 року був виданий перший журнал Forbes в Україні, який планується зробити найбільш успішним виданням нашої країни.

Метки к статье: Херсон, Forbes, економічна стійкість, рейтинг, бізнес

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
10:36
В Херсоне известный мужчина с женщинами разговаривает исключительно с применением нецензурной брани (видео)
09:57
Киевляне заявляют: столичные коммунальщики – как инопланетяне или «снежный человек» (+ фоторепортаж)
20:41
В Херсоне прокурорский беспредел продолжается, даже после убийства Гандзюк
16:01
В центре Киева массово валят лес под строительство нового ТРЦ (+ фоторепортаж)
12:14
Херсонська ОДА замість будівництва очисних споруд знову «вирішує питання»
10:11
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
19:54
В Херсоне убийцу нашли в течение часа (видео)
15:51
На выборах мэра и нардепов в Херсоне самой популярной политсилой по мнению политологов станет «МММ»
15:05
Транспортную развязку в Херсоне скоро построят (видео)
15:03
Именем Кати Гандзюк херсонская власть хочет назвать самую грязную речку Украины, так называемую «Вонючку»
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ