17:33 - 06.07.11

Херсонське вище училище фізичної культури «кує» чемпіонів

Про спортивні досягнення його вихованців йшлося під час робочого виїзду міського голови.
Спеціалізований навчально-виховний комплекс спортивного профілю «Загальноосвітня школа-інтернат ІІ–ІІІ ступенів – вище училище фізичної культури» заснований у 1988 р. Саме тут, під опікою 48 талановитих тренерів-викладачів, 12 вихователів, наглядом 19 медиків розвиваються спортивні здібності обдарованих дітей і молоді.

Училище є базою для підготовки спортсменів до національних збірних команд України з різноманітних видів спорту.
До спортивної бази училища входять: універсальний та гімнастичний зали, спеціалізований зал боротьби; малий борцовський зал; 2 стрілецькі тири з галереями, пістольний тир, спеціалізований зал для настольного тенісу тощо.

Серед досягнень вихованців училища в 2011 р. – численні перемоги на міжнародних та загальноукраїнських змаганнях з вільної боротьби, стрільби, академічного веслування, легкої атлетики тощо.

Так, срібною призеркою Чемпіонату Європи серед юніорів з вільної боротьби стала Ганна Богуненко, чемпіоном Світу з вільної боротьби – Мурадін Кушхов.
І командне місце у складі збірної команди України на першому етапі Кубку Європи серед юнаків і дівчат зі стрільби з луку здобула Анастасія Павлова. Вона ж встановила рекорд Європи!

Переможцями міжнародної московської регати «Дружба» з академічного веслування серед юніорів стали Андрій Михайлов та Владислав Рашмід. Крім того, Андрій став чемпіоном Європи серед юніорів з академічного веслування, а Владислав - срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів з академічного веслування.

На чемпіонаті України серед молоді з академічного веслування першими в різних категоріях стали: Дарина Верхогляд, Євгенія Німченко, Владислав Рашмід, Наталія Ковальова; другими – Наталія Ковальова, Галина Самойленко, Артем Верестюк, Артур Цігікян, Максим Баклаженко, Максим Пермінов, третіми – Ганна та Ольга Волошини, Анастасія Лутаєва, Галина Самойленко. Всі вони – сьогоднішні вихованці училища.

На чемпіонаті України серед юніорів з легкої атлетики посіла 2 місце в забігу на 100 м з бар’єрами, а також виконала норматив на участь в Чемпіонаті світу Поліна Галкіна. 2 місце в забігу на 1,5 тис. м виборов Сергій Литвинов. Посів 1 місце в стрибках у висоту та виконав норматив на участь в Чемпіонаті світу Андрій Ковальов. В естафеті 4 по 400 м другими стали Павло Красман, Микола Сергєєв, Дмитро Сметанюк. Другою в забігу на 3 тис. м стала Анастасія Горбачьова.

Метки к статье: Херсон, вище училище фізичної культури, спорт, досягнення

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
10:11
Зеленский пообещал после выборов приехать в Херсон на открытие мостоперехода, памятника «Товарищу» и ТРЦ «Суворовскмй»
21:45
Ни судами, ни ЕРДР, ни "чернухой», ни "фейками" не удалось в Херсоне симбиозу "Слуги народа" и "БПП" убрать с дороги конкурента
18:44
Зеленский избрал правильній путь, перетаскивая на себя многочисленній єлекторат Саши Белого
16:25
Садовой поддержал херсонского кандидата - мажоритарщика, Зеленский тоже
09:29
На херсонщині, під час концерта на підтримку одного з кандидів, йому заспівали «Пішов ти!»
15:49
Мэру Херсона не хватает Белорусских товаров
15:39
Херсонські волонтери й громадськість звернулись до Президента Зеленського про масові погрози й залякування з боку влади й правоохоронців
09:47
В херсонском гидропарке спасатели на вышке появляются только после утопленников и публикаций в СМИ
08:59
Херсонских студентов приравняли к пациентам ПНД
07:11
Всеукраїнська аграрна рада стала на захист і підтримку лідера передвиборчих перегонів херсонщини
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ