Главная > Общество, СТАТЬИ, Публикации > На що звернути увагу під час купівлі квартири

На що звернути увагу під час купівлі квартири


16:19 - 24.06.21. Разместил: neo

Кожен з нас мріє про власне нове житло, яке було б зручним та доступним, з гарною територією довкола будинку та недалеко від центру міста. Здається, що знайти таку квартиру практично неможливо, адже ціни на помешкання з такими умовами багатьом не по кишені. Не варто засмучуватися, адже таке житло пропонує придбати Житловий комплекс Семицвіт Львів на Шевченка.


Під час вибору помешкання необхідно брати до уваги кожну деталь. Квартира ― це серйозна інвестиція, тому варто присвятити трохи часу пошукам ідеального варіанту. Будь-яка дрібниця має значення і часом знайти те, що буде відповідати вашим смакам і вподобанням на сто відсотків нелегко. Отже, під час вибору квартири слід враховувати наступні фактори:


Площа квартири

Розмір житла потрібно обирати відповідно до кількості членів вашої сім’ї. Вважається, що у квартирі повинна бути одна спальня для подружжя, окремі кімнати для кожної дитини та вітальня. У такому випадку будуть створені оптимальні умови для комфортного життя.


Район

Локалізація будинку це один з найважливіших факторів. Галасливі околиці, відсутність магазинів з продуктами чи супермаркетів, велика автомобільна траса поблизу здатні погіршити якість щоденного життя.


Молодим парам не варто купувати квартири в тих районах, де поблизу немає шкіл, дитячих садків, спеціалізованих гуртків чи секцій. Важлива також наявність дитячого майданчика біля будинків.


Забудовник

Перед тим, як купити помешкання у новому будинку, слід дізнатися більше про забудовника. Для того, щоб отримати таку інформацію, можна прочитати відгуки в інтернеті та критично їх оцінити. Якщо у вас немає на це часу, рекомендуємо придбати житло у ЖК Семицвіт. Перевірений забудовник зреалізував чимало проектів, заслужив довіру покупців та лише позитивні рецензії


Попередні власники

Якщо ви вирішили купити вторинне житло, тоді неодмінно слід перевірити відсутність боргів за комунальні послуги. Дуже часто власники квартир роками не оплачують рахунки, а потім вирішують продати квартиру. Інколи перевірити цей фактор дуже важко. Саме тому більшість спеціалістів рекомендує придбати первинне житло.


Вартість

Ціна на квартиру повинна відповідати її якості. Умови самого помешкання, а також околиці мають бути ідеальними для вашої сім'ї. Щоб впевнитись, що вибране вами житло відповідає своїй вартості, можна зробити невелике дослідження ринку та порівняти співвідношення ціни та якості.


Отже, покупка власної квартири це кропіткий процес, який може зайняти багато часу. Не варто вибирати перше ліпше помешкання, адже у майбутньому ви можете пошкодувати про це. Дотримуйтеся перелічених рекомендацій, і тоді ви точно придбаєте квартиру своєї мрії.


Вернуться назад