Главная > Общество, Происшествия > Поліцейські винесли терміновий заборонний припис чоловіку, який ображав матір у передмісті Херсона

Поліцейські винесли терміновий заборонний припис чоловіку, який ображав матір у передмісті Херсона


10:50 - 30.09.21. Разместил: neo
Жертвою домашнього насильства стала 60-річна жителька смт Антонівка. Вона звернулася по допомогу в поліцію і повідомила, що дебоширить її 34-річний син, який прийшов додому у стані алкогольного сп’яніння. На виклик відреагували працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП.

У будинку знаходилися заявниця та агресор. Жінка пояснила, що син у нетверезому стані починає погано до неї ставиться: кричить, ображає нецензурними словами та принижує. Кривдник розповів, що матір перебільшує, але сусіди підтвердили агресивну поведінку чоловіка.

У відношенні кривдника поліцейські склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» КУпАП та винесли йому терміновий заборонний припис, який передбачає заборону спілкування з постраждалою особою у будь-який спосіб.

Шановні громадяни! Якщо ви стали жертвою домашнього насильства, в жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти. Обов’язково звертайтеся по допомогу до поліції за номером «102». Поліцейські обов’язково відреагують та допоможуть! У цілодобовому режимі допомогу потерпілим надають працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП. Також вони проводять профілактичну роботу з домашніми кривдниками, які знаходяться на обліку, щоб не допустити повторних фактів.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Вернуться назад