18:26 - 07.02.21

Платити чи ні⁉️ЗА КОМУНАЛКУ

Які кроки необхідно зробити, щоб захистити себе від шахраїв, котрі насправді не можуть надати вам ніяких послуг з постачання ресурсів(газу) то що...
Все , що стосується тарифів, треба сплачувати в законний спосіб. Зараз нам нав'язують тарифи якимось злочинними угрупуваннями. З нас вимагають кошті, але притому ними нічого не робиться: у них на балансі не має ніяких мереж (водоканали, електричні, газові), оскільки вони належать громаді і ніхто не передавав їх нікому іншому. Тому сплачувати цім шахраям не треба. Кожному треба зрозуміти, що з цім робити - покроково, щоб захистити себе від злочинних тарифів.
На всі послуги потрібен бути договір, для цього потрібно, щоб сторони подали документи, яки підтверджують, що це належний постачальник.
Необхідні документи:
1- статут підприємства, яке вимагає вас укласти з ним договір,
2- 2- свідоцтво про реєстрацію цього підприємства,
3- 3- у міської адміністрації з'ясувати, кому належить майно, хто власник мереж, витребувати завірену копію акту передачи на баланс цієї мережи цьому підприємству.
4- Якщо такий акт відсутній, то складання договору неможливо, тому що це є неналежний постачальник.
5- Якщо просто ігнорувати й не сплачувати, вам будуть нараховувати якусь пеню, а потім будуть звертатися до суду.
6- Тому необхідно обов'язково зробити ці необхідні запити - кроки і повідомити цього постачальника, що він є неналежний постачальник і попросити, щоб вас надалі не турбували, бо якщо вони будуть використовувати ваше ім'я, ваші персональні дані - це кримінальна відповідальність.
7- І офіційно запитати, де вони взяли ваші персональні дані. Якщо вони не відповіли, ви пишете заяву про злочин, тому що вони можуть отримати ваші персональні дані тільки після складання з вами договору. Отримання без вашого відома персональних даних - це вже злочин, кримінал.❗
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ