09:15 - 01.04.14

Скільки прокурорів потрібно Херсону аби дійти ладу

Нажаль, нашу колись прекрасну, квітучу, свіжу мов квітнева наречена Південну Пальміру, тобто Херсон, мери, їх «команди», депутати й мешканці перетворили на суцільний жах. Нині то один великий смітник, що тоне в руїнах. Та найстрашніше те, що всі звикли жити в тій не то гетто, не то резервації. І тим приємніше, що якась надія таки з’явилась. Читать здесь...

Скільки прокурорів потрібно Херсону аби дійти ладу


Скільки прокурорів потрібно Херсону аби дійти ладу


Досить було ввечері виставити в інеті фото й відео величезних куп сміття побіля центрального входу до одної районної прокуратури міста й публічно звернутись до нового прокурора області, як сталося диво. Вже о дев ятій ранку там завзято працювала велика група комунальників. А опівдні все блищало мов котові вуха.

Скільки прокурорів потрібно Херсону аби дійти ладу


А мами з немовлятами зі сльозами на очах дякували їм. Бо не знали, що за те треба завдячувати «дядькові прокурору», якого вони ніколи і в очі не бачили й не уявляли, хто це такий. Але тепер вони можуть спокійно гуляти там з малечею, і дякувати Богу, що таке нині можливо. Але спочивати на лаврах ще дуже рано.

Кожному новому керівнику правоохоронців а чи силовиків, меру, голові ОДА, було влаштовано «перевірку на дієздатність». Кілька останніх років то було суцільне «Мертві бджоли не гудуть». За майже 15 років лише кілька людей – губернатор Олександр Вербицький, хай земля йому буде пухом, генерал Сергій Семків, Голова Апеляційного суду Анатолій Іваніщук, голова облради Володимир Демьохін здатні були вчиняти як живі люди.

Скільки прокурорів потрібно Херсону аби дійти ладу


Досить було звернутись з проханням зробити щось добре задля міста, містян, громади чи окремої людини, вони не питали, навіщо це. Просто брали й робили. Й ніколи не вимагали дяки і не питали – а навіщо то воно мені треба? Приміром Сергій Семків протягом року не дозволяв жодному співробітнику міліції зайти на територію легендарного об еднання «Більшовичка», потім «Красень», з так званими рейдерами, тобто бандитами.

Об єднання працювало й на Європу, 1 300 людей мали працю, було третім за обсягом платників у бюджет міста. Було. Тільки пішов з посади начальника УМВС, скільки автор не стукався головою мов риба об лід – все дарма: пусті очі, що в них тільки «БАБ – ЛО». Тож тепер то хлів, де скоріш за все буде ще один нічний клуб біля Свято – Духівського собору.

За допомоги Демьохіна свого часу вдалося запалити Вічний Вгонь, що навіть не жеврів більше десяти років. Олександр Вербицикий за мого прохання, бо директор не міг втрапити навіть до його зама, виділив притулку для безпритульних дітей великі гроші на ремонт даху, приміщень, закупівлю пральних машин та іншої техніки. І нікому про це не казав. І телекамер не було, і журналістів, і жодного нагадування в ЗМІ.

Скільки прокурорів потрібно Херсону аби дійти ладу


Бо досі якщо чи то мер, чи то…інший якийсь депутат чи службовець прибрав маленьку купку сміття, поставив крихітну гойдалочку, пофарбував сяку – таку сідалку у дворі, то за годину тут би було як на параді. Мінімум п ять телеканалів, десять електронних ЗМІ, п ятнадцять кореспондентів з фототехнікою. А потім протягом місяця в телеефірах, новинах і студії мами й дітки хором дякували б таку велику людину «за наше счастливоє дєтство».

Тож воно ніби й не Дніпрогес побудували, а все дно приємно.

Володимир МАРУС
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
ВОИН СВЕТкА

11:14 - 01.04.14

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
В конце-концов "дэржавна" зазвучала:
Неполноценен без нее майдаун. Без нее
Он, как говно без мух, оса без жала,
Как слон без хобота, как "е!", что не мое!

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ