10:47 - 29.04.15

Щодо межконфесійного непорозумяння на херсонщині – Боже Слово й Діло діють з миром

Моя особиста думка з цього дивного випадку така – давно знаю і Архієпископа Херсонського і таврійського Іоанна, і керівника прес – служби єпархії отця Максима як на диво толерантних, виважених, терплячих і миролюбних служителів Господа нашого. Що зовсім не можу уявити, аби від них виходила навіть мінімальна агресія або нетерпимість. Далі публікується офіційна заява.


Щодо межконфесійного непорозумяння на херсонщині – Боже Слово й Діло діють з миром


Зважаючи на оприлюднену в останні дні в ЗМІ інформацію щодо переходу парафіі на честь святих Іоакима і Анни села Преображенка Чаплинського району Херсонської області з лона канонічної Української Православної Церкви до УПЦ КП, прес-служба Херсонської єпархії Української Православної Церкви повідомляє про деяку невідповіднсть і частково невіть провокативність цієї інформації.

У відповідь на не досить обгрунтовані звинувачування на адресу місцевих священнослужителів про нібито відмову поминати за богослужінням воїнів АТО, слід зазначити, що саме священики прикордонних Чаплинського і Каланчацького районів Херсонської області ведуть найбільш активну патріотичну діяльність, пов’язану з духовним окормленням та матеріальною допомогою Українським військовим.

Також в усіх храмах Херсонської єпархії Української Православної Церкви щоденно лунає молитва за мир в Україні, постійно поминаються загиблі герої зони АТО. А тим, хто зараз захищає нашу Країну від агресорів надається всіляка допомога, яку за найменшої можливості має надавати Церква.

Тому досить дивно чути таку невідповідність до реальної ситуації з боку деяких, в тому числі й авторитетних в країні інформаційних джерел про причини переходу релігійної громади. Тих причин не могло бути навіть чисто теоретично.

(http://tsn.ua/ukrayina/hersonske-selo-povstalo-proti-moskovskogo-patriarhatu-cherez-nebazhannya-pominati-zagiblih-u-ato-423844.html)(http://crime.in.ua/news/20150427/upcmp).

Як вже раніше повідомлялося прес-службою Херсонської єпархії УПЦ через офіційний сайт Української Православної Церкви, істинна причина переходу цієї парафії до неканонічної структури УПЦ КП зовсім інша, а саме: вищезгаданий "перехiд" стався внаслідок цілеспрямованих дій з незрозумілих нам причин заангажованого місцевого підприємця «М», що має безпосередній вплив на мешканців села Преображенка.

Тож нажаль сталося так, що законних зборів релігійної громади, згідно вимог Статуту про управління парафією, проведено не було, а так звані «парафіяльні збори», що на них власне і були зібрані підписи на користь переходу місцевої парафії до УПЦ КП, проходили під час святкування 8 березня.

Що було влаштовано тим самим підприємцем в сільській їдальні після бенкету та подарунків. Про те є чисельні свідчення селян. Посилання на ті дивні обставини можна прочитати тут:

(http://church.ua/), (http://news.church.ua/2015/04/18/xersonska-oblast-na-xersonshhini-pidprijemec-chinit-tisk-na-selyan-vimagayuchi-perexodu-v-rozkol-silskoji-pravoslavnoji-gromadi/).

Виходячи із вищевикладеного, прес-служба Херсонської єпархії УПЦ звертається з проханням до всіх, хто так чи інакше причетний до сприяння в ЗМІ міжконфесійної ворожнечі, спростувати дану неперевірену інформацію як таку, що абсолютно не відповідає дійсності.

Крім цього, вже вкотре звертаємось до свідомих громадян нашої Держави із закликом бути розсудливими та вкрай обережними до будь-якої інформації, що стосується внутрішньоцерковного життя.

Прес – служба Херсонської єпархії Української Православної Церкви

Метки к статье: Херсон война церковь Бог епархия ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Соломон.

07:49 - 30.04.15

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Слуги Божьи, кому они служат?
Какие то разборки, обращения к свидомым гражданам...

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ