12:00 - 31.05.16

Київська поліція на відміну від херсонської «пасе задніх»

Аби в тому впевнитись, досить подивитись на дві світлини, що характеризують роботу столичних та херсонських поліціянтів.

Київська поліція на відміну від херсонської «пасе задніх»


Біля центрального автовокзалу Києва, шо на Московському майдані ( чуєте, який дисонанс )завжди всі тротуари займають «пірати», тобто нелегальні таксі. Й зроду – віку їх там чомусь ніхто не чіпає, наче того сорому там і нема.

Київська поліція на відміну від херсонської «пасе задніх»


Роман Цвях дає ладу, то й досі там порядокАле ж народ в нас метикує, чому воно таке коїться і кому скільки за це припадає, тож довіра до нової поліції різко йде вниз. Мало того, ті нелегали ще й постійно «пасуться» коло самих автобусів і перехоплюють пасажирів ще на виході, тож легальні таксі мають збитки.

В Херсоні ж два керівники ГО «За Президента України», автор і Роман Цвях, ще задовго до початку роботи нової поліції зуміли вірно вмотивувати начальника ГУНП Артура Мерікова та його заступника Олександра Анохіна почати розгрібати Авгієві стайні.

І з перших же кроків поліція в тандемі з нами дала ладу в найстрашнішій «гарячій точці» міста – район зупинок біля Центрального ринку по вулиці Карла Маркса (нині Потьомкінська). Тож замість постійного страшного кошмару там тепер ще й досі показова ділянка. Тож і 20 000 000 гривень для бюджету зекономити вдалося.

Отак треба працювати, то й народ поліції повірить.

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон Kherson Kyiv Kherson Киев полиция ДТП война ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.