18:09 - 14.09.16

В Тернополе руководство мэрии, в отличие от Херсона, явно не дружит с головой

К такому выводу пришёл один из руководителей ОО «За Президента Украины» Роман Цвях, который в Хероне прошёл стажировку на должность начальника департамента ЖКГ у самого «Вити Тромбона».

Руководители ОО "За Президента Украины Владимир Марус и Роман Цвях общаются с полицией

В Тернополе руководство мэрии, в отличие от Херсона, явно не дружит с головой


Вот что он говорит:

«Такое ощущение, что и мэр Тернополя, и его команда полностью «несповна розуму». Их надо обязательно привезти в Херсоне и показать, как надо «рулить» ЖКГ. Город в полной и глубокой жоре, везде помойки и мусорные свалки, весь город - один сплошной пивняк, бухло даже на детских площадках, разруха, будяки и амброзия выше человеческого роста.

В Тернополе руководство мэрии, в отличие от Херсона, явно не дружит с головой
Во всём городе есть всего пара мест, которые можно людям показать – это Диагностический центр, щкола № 30, и Апелляционный суд, да и то только потому, что европейским местом его сделал предыдущий председатель Анатолий Иванищук. Всё остальное – это…короче это просто всё остальное. Одним словом – по – мой – ка!

И каково же было моё изумление при виде того, что творится в Тернополе. Они точно в Херсоне не бывали, иначе вели бы себя как нормальные люди. В смысле спокойно воровали бы 95 % городского бюджета, то есть моих и ваших денег, продавали бы всю землю, в том числе детские и спортивные площадки, отнимали бы участки, весь город бухал бы беспробудно, на каждом углу реклама наркоты – ну и т.д…

Мало того, тут даже…нет, это неправильно, так нельзя…так вот, тут даже фонтаны регулярно чистят. Я всё хотел спровоцировать коммунальщиков, чтобы начали наконец вести себя по – людски, в смысле как наши – а чё это вы меня фотографируете, это частная собственность, а я вам разрешений не давал. Всё бесполезно. Я уже и сзади, и спереди, и сбоку, и фото, и видео, явно мешаю работать – ноль эмоций, только улыбаются.

И вы что, хотите сказать после этого, что они нормальные? Ага, щас, как бы не так. Разве у нормальных может быть не Припять, а чистый и красивый город европейского образца?

Не иначе как они взятки из дома на работу носят»

Слава Украине!

Владимир МАРУС

Метки к статье: Херсон война Тернополь мэр Цвях ЖКХ ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Тернопільський

18:27 - 14.09.16

Информация к комментарию
 • Группа: Гости
 • ICQ:
 • Регистрация: --
 • Статус:
 • Публикаций: 0
 • Комментариев: 0
Що за херню я щойно прочитав? Стаття зовсім не відповідає дійсності
<
Тернопільський інший

00:30 - 15.09.16

Информация к комментарию
 • Группа: Гости
 • ICQ:
 • Регистрация: --
 • Статус:
 • Публикаций: 0
 • Комментариев: 0
До хорошого швидко звикаєш. "Тернопільський", хіба погано, що в Тернополі фонтани прибирають? Побувай в інших містах, особливо в центральній чи південній частині України. Я цього року бував багато де, то Тернопіль на їх фоні виглядає так нівроку.

А щодо корупції - то вона є всюди. Просто десь більше, а десь менше. Навіть у Німеччині чи Англії є корупція, але зовсім небагато. А можна красти і взагалі нічого не зробити (як це було в Тернополі років 10-15 тому).

Херсонцям хочу побажати якомога швидших позитивних змін :) А потім гляди - і ментальність людей зміниться на краще :)
<
тернопільська

11:43 - 15.09.16

Информация к комментарию
 • Группа: Гости
 • ICQ:
 • Регистрация: --
 • Статус:
 • Публикаций: 0
 • Комментариев: 0
підтримую думку Тернопільського. стаття явно замовна. а те, що діється в Тернополі ("помащування" доріг асфальтом замість ремонту, халтурне вкладання бруківки і плитки без відповідної основи й заповнених швів, що приводить до поступового руйнування вже після першої зими. хто не вірить - подивіться уважно під ноги на бруківку, вкладену біля ставу минулої осені, дитячі і спортивні майданчики найнижчої якості і т.д.) інакше як окозамилюванням називати не доводиться. а ще - винищення парків, безконечне будівництво бізнес-центрів і офісів на кожному клаптику землі без користі для людей..... а зарослі бур'янів та стихійні смітники і в Тернополі є, тільки хто ж їх гостям показує.... а ьТернопльський інший ніби не читав вчора про фонтан біля 28-ї школи...
<
Тернопільський інший

21:33 - 15.09.16

Информация к комментарию
 • Группа: Гости
 • ICQ:
 • Регистрация: --
 • Статус:
 • Публикаций: 0
 • Комментариев: 0
Стаття не замовна :) Просто хтось із задоволенням плює у криницю, з якої п'є воду. У вас у квартирі, мабуть, порядок, але гостям, які побували у вас раніше, ви із задоволенням розповідаєте, що у вас живуть щурі і бігають таргани)))

Стосовно корупції і скандальних забудов. Показуєте іншим свою безпорадність? Треба боротися з негативними явищами, а не сидіти на дивані і розказувати іншим "як у нас все погано".

Бруківка біля ставу, викладена минулого року, ціла й неушкоджена:
https://pp.vk.me/c631816/v631816656/3a8ac/JcyAyd5ZI7U.jpg

Цю вклали у 2012 році. Трішки покоцана, бо тут вона ширша:
https://pp.vk.me/c637218/v637218748/d4b5/R2_WlFBNscU.jpg
(фото іншого блогера, який гостював у Тернополі)
У наступні роки вкладали меншу плитку. Стоїть собі, і нічого їй не бракує:
https://pp.vk.me/c628022/v628022656/84db/8vzsJ--SF4s.jpg

Не слід плутати поточні ремонти доріг з капітальними:
https://pp.vk.me/c614619/v614619656/19928/8xHRNhM8ta0.jpg
https://pp.vk.me/c633123/v633123656/53b9c/uzMDoumrT_k.jpg

Дитячі і спортивні майданчики хорошої якості. Але це не захищає їх від вандалів. Не плутати з тими майданчиками, що ставили кандидати в депутати перед минулорічними виборами. То вже їх питайте за якість.

"Безконечне будівництво бізнес-центрів і офісів". - що поганого в бізнес-центрах?
"На кожному клаптику землі" - є таке. І всі мовчать. Мовчання - знак згоди? Чи не тих вибрали у владу?
"без користі для людей" - забули вас запросити на роботу? А завод якщо побудують - за екологію і рабські умови праці говоритимете?

"А зарослі бур'янів та стихійні смітники і в Тернополі є" - Надал насмітив. У ЖКГ зверталися, щоб поприбирали? Чи, може, ви навмисно нікуди не зверталися, щоб потім із задоволенням це гостям показати? Не показали! Біда!

На набережній "Циганка" також було сміття. Але активісти не тикали на це туристам, а організувалися і самі все поприбирали.

Воду у фонтані біля 28 школи поміняли ще за два дні до публікації у ВТДТ. І це після того, як я особисто туди прийшов з працівником водоканалу і поговорив з ним про цю проблему. А потім, через кілька днів, за власною ініціативою почистив форсунки. Щоб фонтан виглядав красиво.

Теж саме я роблю з фонтанами на бульварі Шевченка - час від часу, коли маю можливість, чищу форсунки і скло на ліхтарях підсвітки. На відміну від вас, шановні коментатори, як тільки й шукають приводів щоб попустити своє місто перед іншими. Поки ви намагаєтесь гостей міста переконати у тому, що вони не те побачили і не там побували, а потім звинувачуєте у замовності, - я роблю від себе все можливе, щоб Тернопіль був красивим містом. І не лише для гостей, а й для самих тернополян.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
21:02
Херсонцы заявляют: Украину может спасти только «Формула Маруса»
08:06
Получен ответ Премьера по поводу выделения средств для Южного онкоцентра
10:43
Херсон стал родиной истинного народовластия, где воля народа - закон
20:59
Херсонцы рассказали председателю ХОГА об истинном положении дел в области
08:56
Після зустрічі Ігоря Колихаєва з Гончаруков в Херсоні відбулось виіздне зачідання Комітету ВР
08:46
Херсонцы однозначно заявили: народом не рождаются, а становятся
17:39
У Херсоні відбулось судове засідання з обрання міри запобіжного заходу підозрюваному в підпалі будинку суддів
08:57
Селищний голова Херонської Антонівки зробив заяву щодо обшуків у нього
18:03
Херсонскую полицию до обысков у Семенчева не допустили
16:30
Cессия Бериславского горсовета проголосовала за Игоря Колыхаева
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ