07:24 - 16.09.16

Арія херсонського гостя або хай живе Тернопіль!

Один з керівників херсонського ГО «За Президента України», "сурмач Майдану", знаний громадський діяч Роман Цвях зустрівся з мером Тернополя, й щиро з того вражений.

Арія херсонського гостя або хай живе Тернопіль!


Проїздом до українсько - польського кордону, маючи завдання від інформаційної агенції «Таврія NEWS» зняти репортажу про нові проблеми, керівники ГО «За Президента України» Кирило Стремоусов та Роман Цвях зробили короткої зупинки в Тернополі. Й побачивши те справжнє українське диво, не могли не зустрітися з мером і не висловити йому особисто своє захоплення.

Арія херсонського гостя або хай живе Тернопіль!


Ось розповідь Романа Цвяха:

Арія херсонського гостя або хай живе Тернопіль!


«Виїхавши з Херсону, що являє собою чи то зону відчудження Прип’яті, чи то Чорнобиль, чи резервацію, де все місто – то один великий смітник, генделик і пустеля з бюджетом майже у 2 000 000 000 гривень, де все винищено й нічого не працює, а чиновники мерії – то власне працівники конвертаційного центру, від побаченого в Тернополі просто отеретів.

Арія херсонського гостя або хай живе Тернопіль!


Мерія – то невеличка, якась домашня триповерхова будівля, все в квітах, співробітників небагато, вони привітні, усміхнені, немає ані найменшої агресії чи то спротиву. Якщо в Херсоні до керівних кабінетів ми заходимо умовно кажучи з бейсбольною биткою, бо інакше просто неможливо, то тут в тому немає жодної потреби. Все працює тільки для людей.

Але й навіть спальні райони то вже майже Европа – тротуари всі гептом з високоякісної плитки, що буде служити років 20. У дворах – кругом асфальт, квіти, будівництво як у Гонконгу, сміття ніде нема, будиночки файні, охайні, відремонтовані. Зупинки громадського транспорту - з сонячним батареями, гарними клумбами. Власне все місто – то одна велика клумба.

В парках немає генделиків, не продають пива, багато дитячих і спортивних майданчиків, фонтани щоденно чистять, громадський транспорт працює до глупої ночі. Коротше кажучи, то вже європейське місто, де створено аж вельми комфортні умови для проживання. Ще не ідилія, але вже щось схоже на те. То ж звісно й аж ніяк не міг не зустрітися з мером.

Ще раз повторюю – дуже хтів спровокувати працівників мерії на неадекватну й агресивну поведінку. Оскільки херсонські журналісти постійно скиглять, що їх звідусіль виганяють, а про шорти немає й мови, навмисне прийшов у далеко не новій футболці й шортах, та й почав фотографувати «скк’юріті. Блін, та він з мене відкрито знащався – що вже тільки не робив, йому байдуже.

В Херсоні зовсім дивні журналісті – хай би з нами тільки хто спробував нечемно повестися, то й де б він був. А їх нікуди не пускають, звідусіль виганяють – такі собі Попелюшечки. Але тут щось і правда неймовірне. Вийшла керівник підрозділу щодо зв’язків з громадськістю, чемно запропонували допомогу, якщо потрібно. То кажу – в мене зустріч з мером, опісля чого миттю пройшли до його кабінету.

Помічниця – референт, що її теж звуть Катя, також поводилася дуже чемно й привітно. Тобто тут до відвідувачів немає жодної агресії, ані найменшого спротиву, всі доброзичливі і замість нашого «А хто тебе сюди пустив» - «Будь ласка, чим я можу вам допомогти. Мене важко вже чимось вразити, але тут був зовсім ошелешений – такого не буває.

Мер знову ж – таки без жодних амбіцій чи якоїсь владної пихи. Дуже проста й приємна в спілкуванні людина, тож зрозуміло, що й підлеглі поводяться відповідно. То й зустрітися з ним може кожен, в кого є така потреба, то зовсім просто й не потребує ніяких попередніх записів. З того видно – людина просто працює, якісно виконує свою роботу, має чисте сумління, совість, честь і людську гідність.

А ще о 07. 00 він вже об’їжджає все місто й ретельно перевіряє, як працюють всі служби. Тож якщо у когось щось не виконується, покарання буде одразу й без жодних сантиментів. А про «відкати» тут навіть гадки ніхто не має. Добре робиш свою справу, виконуєш професійні обов’язки – то й весь «відкат». В мене від того всі волоси дибки ставали.

Окрім того, в мерії працюють профільні комісії, але аби приймати в ній участь, зовсім не потрібно бути депутатом. В комісії може працювать кожен, хто є фаховим спеціалістом в якійся області. Вони дають рекомендації, а мер виносить то не сесію. І якщо депутати заперечують, мер пропонує надати фахові зауваження й професійно обгрунтувати свою незгоду.

Тому в нього немає «договорняків» або чиїхось корисливих інтересів. Тобто мерія працює не як центр з конвертацію 95 % бюджету, а мов звичайна керівна професійна організація. Тому й житло тут вдвічі дорожче, аніж в Херсоні. Бо то вже, як я казав раніше, то є місто європейського класу й штибу.»

Ну шо тут сказати – після цього вже зовсім немає бажання виходити з дому у той смітник та помийник, що зветься Херсоном. Читати дебільні новини про те, хто в кого й скільки вкрав, скільки ще вкраде й кого з посадовців спіймали на якому хабарі.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон Тернополь мєр мєрия война ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
20:03
Херсонцы приняли решение таскать мэра «пятой точкой» по всем лестницам города, пока он не приведёт их в порядок (+ фоторепортаж)
19:25
Киевляне заявляют: столичные коммунальщики – как инопланетяне или «снежный человек» (+ фоторепортаж)
14:11
Патрульні затримали батька й сина, які ймовірно стріляли з пістолета на зупинці
11:07
44-річний херсонець розтрощив автомобіль та дорожню огорожу
10:36
В Херсоне известный мужчина с женщинами разговаривает исключительно с применением нецензурной брани (видео)
09:57
Киевляне заявляют: столичные коммунальщики – как инопланетяне или «снежный человек» (+ фоторепортаж)
20:41
В Херсоне прокурорский беспредел продолжается, даже после убийства Гандзюк
16:01
В центре Киева массово валят лес под строительство нового ТРЦ (+ фоторепортаж)
12:14
Херсонська ОДА замість будівництва очисних споруд знову «вирішує питання»
10:11
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ