08:58 - 02.11.16

В Херсоні йде справжня війна на винищення

Зважаючи на анексію Криму, Кабмін розпочав перерозподіл коштів з метою перенести до Херсонщини кримської футбольної інфраструктури. А відповідно й більш як міліарду гривень на побудову нових спортивних об’єктів. Тож за цей міліард поміж нашими можновладцями вже розпочалася справжня війна. Та аби ті гроші отримати, треба стати головою обласної федерації футболу, тож віднедавна тут ідуть справжні бойові дії.

 В Херсоні йде справжня війна на винищення


То й того вільму автором зроблено більше п'яти років потому, зараз ситуація ще страшніщаНа голову обласної федерації футболу разом кинулися голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, народні депутати Сергій Хлань та Микола Паламарчук, спортивні функціонери й київські «варяги». Вже масово пішли публікації про примусове й свавільне звільнення діючого голови Богуна, тиск і погрози в разі опору почати карні справи. Цілком зрозуміло, бо за такі гроші ціле місто закопають, не те що якогося там голову.


Тоді в мене цілком слушне запитання – а де ж були всі ті «добродії», коли автор десятиліття серце виривав, постійно йдучи на амбразури з метою не дати порушити, вкрасти й забудувати торгівельними центрами, багатоповерхівками й готелями всіх херсонських стадіонів, палаців спорту, басейнів, спортивних баз та спортивних майданчиків.


Десять років автор одноосібно вів бойові дії з мерами, головами ОДА, депутатами, чиновниками, бандитами, генералами та спортивними функціонерами. Тому є тисячі різних свідоцтв та доказів, але жодної реакції чи взаєморозуміння з цього спротиву не було. Всі кліпали очима, не розуміючи, чого від них хоче той скажений Марус, що не дає грошей, а тільки вимагає врятувати якихось там дітей і спорт.


Автор передавав особисто в руки сотні звернень та тисячі фото, відеодоказів до Сергія Бубки, Валерія Борзова, Равіля Сафіулліна, Ельбруса Тедеєва, керівників комітетів ВР, відомих громадських діячів та журналістів центральних ЗМІ, звертався до керівників головних телеканалів, газет, до Президентів та Прем’єрів. Тиша, торічелієва пустеля, бо ніхто з них не розумів, навіщо воно йому.


Йшла справжня війна і з «Домініканським бранцем» Володимиром Сальдо, і з його «молодою командою», і з усіма іншими представниками влади та правоохоронних органів, силовиків. Що мов причинні й одержимі дияволом намагалися щосили поруйнувати всі спортивні об’єкти, продати чи забудувати розважальними й торгівельними закладами.

Ведучи війну один проти всіх, не міг зрозуміти, як то таке може бути, що на той момент Херсон був єдиний обласний центр України, де не було футбольної команди не тільки вищої, ба навіть першої чи другої ліги. Хоча команда майстрів другої ліги є в Новій Каховці, в Горностаївці, де 1000 мешканців, навіть не районний центр.. А в нашому обласному центрі варварськи винищено всі футбольні споруди й спортивні об єкти, що їх не було зруйновано навіть за часів окупації – у фашистів рука не піднялася.


Культовий стадіон «Спартак» у центрі міста, за 200 метрів від будівлі мерії й ХОГА, де зросло не одне покоління славетних футболістів, боксерів, штангістів, майстрів кульової стрільби, гімнастів, вже майже повністю перестав існувати. На зеленому футбольному полі стадіону йшла підготовка до будівництва торгівельно - розважального комплексу.


Взимку 2008 року з поля стадіону вивезено 107 КАМАЗ ів спеціального польового грунту. А той грунт було оцінено в 400 тисяч гривень і внесено до статутного фонду нового ВАТ, зараз їх там 4 (чотири). Трибун немає, а зали боксу, важкої атлетики та кульової стрільби - то вже практично руїни. Споруди, що колись належали спортивному товариству, давно продані приватним особам. На території охоронці... вирощують помідори та огірки.


В місті дітям вже ніде займатися футболом. Причому міський голова Херсону Володимир Сальдо сказав тоді у прямому ефірі одного з телеканалів на всю область, до того ж не один раз, буквально таке: «Будівництво замість футбольного газону стадіону торгівельно - розважального супермаркету має... сприяти розвитку туризму на Херсонщині» (є відеозапис). Більшого цинізму неможливо собі уявити.


Стадіон «Кристал», де ще донедавна проходили футбольні матчі першої ліги, було 6 команд, в жалюгідному стані. Трибун практично немає, все розтрощено, на території пасуться кози. Гастролює цирк, на території та майні комунального підприємства створено приватну фірму. Про це неодноразово були публікації в міській та центральній пресі. В колись спортивному комплексі «Кристал» зараз супермаркет.


Зі стадіону вночі Володимиром Сальдо було вкрадено й вивезено величезне діюче електронне табло, 750 метрів силового кабелю та й здано до металобрухту. Десять років вдається не дати вирізати й здати до металобрухту чотири тридцятиметрові опори освітленні. Зате там й досі справно функціонує величезна стаціонарна автопарковка.

Стадіон колишнього комбайнового заводу імені Петровського в центрі міста продано офіційно за 150 тисяч гривень, неофіційно за 1 800 000 долярів.. Зараз там бур’яни, руїни, автопарковка, генделики..


Та ж участь спіткала і стадіон та сквер Нафтозаводу - там зараз будівельний супермаркет.


Зі стадіону «Старт», що раніше належав ХБК, де був Цільний майновий комплекс площею 4.2 га, зроблено речовий ринок..


Замість футбольного спортивного клубу «Укррічфлоту» з двома прекрасними футбольними полями, роздягальнями, де займалося футболом 200 дітей, причому все то зробили їх батьки власними силами й власним коштом за 7 років, зараз руїни, все те в них злодійськи відібрано й там вже продається земля під елітну котеджну забудову.

Загалом же за десяток років в місті припинили існування й намагаються забудувати:

6 стадіонів.

4 Шахматно – шашкові клуби, один поки ще вдається ціною неймовірних зусиль втримати.

4 спортивні комплекси

3 водно – спортивні бази на байдарках і каное

3 басейни, один Олімпійський, п’ятдесятиметровий, з десятиметровою вишкою.

Всі бази парусного спорту.

Всі спортивні майданчики


Автора, що поки не дав побудувати на місці стадіонів жодного ТРЦ за винятком басейну «Золота рибка», було отруєно, стріляли в вікно, пробито дах, постійно йдуть погрози. Але з боку правоохоронців та силовиків – жодної реакції.


Тож в мене немає ані найменшого сумніву, що й ті астрономічні кошти, що їх виділено на нові стадіони, підуть у ту ж саму «чорну діру», що й усі попередні.


Бо мертві бджоли не гудуть.


Слава Україні!


Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон война спорт корупция ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Сидоров

10:14 - 02.11.16

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Доля цих грошей така ж буде, як і десятків мільйонів на мостоперехід Тавр - ХБК. Знову все обладнання замовлять у Донецьку, а гроші будуть у Панамі. Нема чесних людей для виконання таких замовлень. Треба давати невеликими порціями і по виконанню робіт. Може хоч на таки кошти знайдуться чесні підрядники і замовники. Попросити прокуратуру одночасно з відкриттям фінансування відкривати карну справу про розкрадання коштів даного інвестиційного проекту. Відкинути дешевий гумор, бо чесно освоені значні держінвестиції якщо і є, то вони невідомі херсонському загалу.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ