12:22 - 07.02.17

Херсонськs «фіскали» й митники викрили шахрайську оборудку на 3 000 000 гривень

Як повідомив в.о. начальника Херсонської митниці ДФС Михайло Закалінський, завдяки спільній взаємодії з митними органами Туреччини, співробітники управління протидії митним правопорушенням викрили протиправні дії підприємства по переміщенню через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товарів на загальну суму понад 3 млн. гривень.

 Херсонськs «фіскали» й митники викрили шахрайську оборудку на 3 000 000 гривень


Так, на той час київська фірма, при отримані вантажу із Туреччини на території одного із підрозділів митного оформлення Херсонської митниці, «забула» задекларувати більшу частину вантажу. Серед незадекларованих товарів були автозапчастини, «недешева» тканина, шкіра для пошиву взуття та інше.

В ході проведення аналітичної роботи, у Херсонських митників відразу виникли сумніви щодо автентичності документів. В зв’язку з чим було прийняте рішення про підготовку та направлення запитів до митних органів Туреччини.

Турецькі колеги повідомили, що дані товари взагалі відносяться до поставки вантажу на адресу іншої української компанії, а експортерами вантажів є 9 інших компаній даної країни. Тож, «фірмачу» доведеться сплатити 1,2 млн. грн митних платежів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На порушника складено протокол.

Довідково: Стаття 483. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. ч.1 Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням митному органу як підстави для переміщення товарі підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості,/ країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.


Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

Метки к статье: Херсон война таможня ГФС ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.