07:30 - 23.02.17

Футбольний симулянт в Херсонській міській раді, Сила джедаїв чи банальна підстава?

Нашій редакції стали відомі певні подробиці інцинденту та віхи футбольного життя полісмена, з яким сьогодні відбувся казус в стінах міської ради. Як справжній блюститель порядку молодий чоловік перегородив дорогу Кириллу Стремоусову, відомому журналісту акредитованому в багатьох міжнародних організаціях, які пильну слідкують за розвитком подій.

Футбольний симулянт в Херсонській міській раді, Сила джедаїв чи банальна підстава?


Тепер по-поряду. Чи мав місце конфлікт між поліцейським та журналістом нехай розбирається слідство, ми просто співставляємо факти і аналізуємо подію. Вперше з часів перемоги Майдану 2014, в міській раді м. Херсона було так людно і гаряче, але панове депутати вирішили саботувати сессію тож люди мусили "шукати забави" та "спускати пару" на присутніх чиновників і мера, який доречі здійснив маневр - "панічний відступ" прикривали Гандзюк та Козаков.

За цим всим дійством, спокійно спостерігав Кирило Стремоусов, коли йому по журналістським справам треба було пройти до трибуни, шановний пан поліцейський, як вже потім з'ясувалось на ім'я Максим, потужною фігурою перекрив дорогу активісту. на питання чому він це робить, блюститель порядку відповів, щось малозрозуміле, про те який Кирило буйний і що є команда його не пускати.
На зауваження, що перед ним журналіст при виконанні службових обов'язків, а перешкоджання його діяльності є кримінальним злочином правоохоронець не відреагував. А в наступну мить...Футбольний симулянт в Херсонській міській раді, Сила джедаїв чи банальна підстава?


Є три основні версії подій:

1. В Кирила таки вселився дух лицаря-джедая з Зоряних війн Квай-Гон Джинна, та за допомогою Сили, без фізичного контакту, він звалив на підлогоу підготовленого поліціянта.
2. Поліцейський просто симулював фізичний контаткт, як у футболі, випрошуючи у рефері, штрафний удар у бік суперника.
3. Поліцейський просто послизнувся і впав на рівному місці, але щоб скрити цей курйоз, вдав наче Кирило на нього напав.

Як би там не було, після цієї події на Кирила був складений адмін протокол в міському відділі поліції про злісну непокору поліції. За словами Кирила Стремоусова цей протокол буде оскаржений в суді.

А ось що пише на своїй сторінці в ФБ громадській активіст, голова Правого Сектора Херсонщини в 2014-2015 роках, Дмитро Семен.

[
Футбольний симулянт в Херсонській міській раді, Сила джедаїв чи банальна підстава?Патріотично налаштовані громадяни, дали інформацію по полісмєну, якого буцімто штовхнув, ба більше за допомогою Сили без фізичного контакту, по-джедайськи завалив на підлогу :) Kiriill Stremousov. Цього прубка знають, як напів-професійного футболіста, який славиться саме картинними падіннями.
Совпадєніє?
Не думаю...)

Маємо зазначити, що громада міста Херсона, нарешті почианає просинатися від літаргічного алкогольного сну, та все голосніше заявляти про свої права, як єдиного джела влади в Україні, згідно Конституції України, Закону" Про місцеве самоврядування", та Статуту територіальної громади мста Херсона. А цю статтю хочеться закінчити словами великого сина українського народу Т.Г. Шевченка:

"А на оновленій землі, врага не буде супостата,
А буде син і буде мати і будуть люде на землі..."

далі буде...

Іван Гонта
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
херсонец

09:29 - 23.02.17

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
не надо этого экстремиста-сепара стремоусова отмазывать, есть видео этих событий. какой он к чертям журналист? отрабатывт кремлевские подачки. Это ХАМ и ПРОВОКАТОР. почему он еще на свободе? За ним столько тянется еще с 2013-2014 годов. и доказательств полно. А сейчас для него вообще стало нормой нападать на людей, находящихся при исполнении служебных обязанностей. это очень интересная статья.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
09:38
Злочини, які сталися на Херсонщині за добу
09:38
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
09:36
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
08:11
В Херсоне состоялась встреча представителей украинской миссии ОБСЕ с общественностью по поводу соблюдения свободы слова
18:10
Поліція дбає про безпечний шлях дітей до школи
17:55
Злочини, які сталися на Херсонщині упроловж минулої доби
14:58
Херсонське мiське товариство грекiв "Еллада" вiдвiдало яскравий фестиваль "Мега Йорти"
10:41
На День Херсона отметили годовщину создания Музея национальных культур
09:34
Ещё не назначенный директор херсонской ТЭЦ уже испугал ряд чиновников
11:28
Ко Дню Херсона общественность по поводу Юрия Гусева сделала заявление
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ