08:29 - 08.03.17

Героїчні херсонські жінки – достойні спільниці Тетяни Чорновол

От про Херсон зазвичай кажуть «провінція – провінція…», але я вам таки скажу – то не є таке. Що відповідає дійсності…Читать здесь...

Героїчні херсонські жінки – достойні спільниці Тетяни Чорновол
По – перше, Херсон стабільно є серед лідерів країни за розміром хабарів, масштабами розкрадан…ні, краще скажемо м’якше – більш ефективного використання нашої землі в найбільш мальовничих куточках. Приміром морські та річкові прибережні зони сотнями тисяч га, також за кількістю дорогих автівок, яхт, маєтків тощо…

А ще в нас особливо прекрасні й героїчні жіночки та дівчатка – ну таки справжня тобі сонечка. Але вони не тільки великі достойниці біля домашнього вогнища, що зализують чоловікові страшні рани, отримані у боях виключно за тії землі, яхти та хабарі. Вони й самі одгамселять хоч кого так, що та тобі Жанна д Арк застидалась би та й втікла світ за очі. Читать здесь...

От всі кажуть – Чорновол, Чорновол, поїхала до ветеранів АТО й вихопила там по депутатському фейсу. Аде ж вона туди таки поїхала, хоча й добре знала, що неодмінно вихопить. То наші депутатки - вони таки повністю відморожені, бо інакших туди не беруть – іншим там нема чого робить. Тільки я вам так скажу – наші сонечка і їй патлів би повидирали аж бігом.

Оце приміром біля нашого «молодого й перспективного політика» Ігорка Сємєнчева, що у «мєстах нє столь отдальонних» йому давно прогулів ставлять, є така собі «дікая бригада» «На лабутенах».Там самі тобі гарнюні та й файні ясочки, яких раз побачити та почути – то й очей не відірвати. То такий собі «жіночий спецназ».

А «прєдводітєдєм» в них ослєпітєльна та прекрасна невимовно Танюша Докучаєва. Колишня дружина загиблого кримінального авторитета за прізвиськом «Дрин». Зараз вона по наслєдству є гражданська дружина Ігорка Сємєнчева. Вона є фігурантом всіх корупційних оборудок разом зі своїм хвайним та любя зним чоловічком.

Кидає їх Ігорок тіко туди, де чоловікам робити вже немає чого, бо не здужають того страшного ворога. Тож як бачимо на фото, він завжди як в анекдоті: «Я груддю встану за таойой спіной». Тобто завжди ховається десь позаду, поближче до кухні й бабок, але його як то кажуть «нєзрімоє присутствіє» відчувається у всьому.

Тож наші гарнюні дєвочки завжди попереду – там, де завжди небезпека й треба кусатись. Шкарябатись, давати супротивнику копняків та бризкати газом з балонів у самісіньку пику. Їх не залякати й не зупинити у звичайний спосіб, то я їми всіма таки по – справжньому пишаюсь. Тут не діє звичне прислів я: «пока міліція нє остановіт».

Тож ма ть таки доведеться зупиняти міліцію, причому найближчим часом.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон чорновол ато семенчев антоновка война ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
20:03
Херсонцы приняли решение таскать мэра «пятой точкой» по всем лестницам города, пока он не приведёт их в порядок (+ фоторепортаж)
19:25
Киевляне заявляют: столичные коммунальщики – как инопланетяне или «снежный человек» (+ фоторепортаж)
14:11
Патрульні затримали батька й сина, які ймовірно стріляли з пістолета на зупинці
11:07
44-річний херсонець розтрощив автомобіль та дорожню огорожу
10:36
В Херсоне известный мужчина с женщинами разговаривает исключительно с применением нецензурной брани (видео)
09:57
Киевляне заявляют: столичные коммунальщики – как инопланетяне или «снежный человек» (+ фоторепортаж)
20:41
В Херсоне прокурорский беспредел продолжается, даже после убийства Гандзюк
16:01
В центре Киева массово валят лес под строительство нового ТРЦ (+ фоторепортаж)
12:14
Херсонська ОДА замість будівництва очисних споруд знову «вирішує питання»
10:11
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ