16:41 - 28.07.17

Екоінспекція розбереться з бетонними злодіями

Останнім часом до Держекоінспекції надходить велика кількість звернень та скарг громадян на підприємства, які займаються виготовленням виробів із бетону для будівництва, виробництвом бетонних розчинів, готових до використання та виробництвом сухих будівельних сумішей. Громадяни скаржаться на погіршення здоров’я, що часто нічим дихати що спричинено підприємствами які займаються виготовленням виробів із бетону для будівництва, виробництвом бетонних розчинів, готових до використання та виробництвом сухих будівельних сумішей.

Начальник Державної екологічної інспекції у Херсонській області Мальцев Устин наголошує, що Інспекція посилює контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання з виробництва бетону та бетонних виробів, так як дані об’єкти є підприємствами з високим ступенем ризику їх господарської діяльності для навколишнього природного середовища. Також інспекція отримує багато звернень громадян зі скаргами на порушення екологічного законодавства даними виробниками бетонної продукції.
Екоінспекція розбереться з бетонними злодіями

В найближчій час буде проведено перевірки дотриманням вимог природоохоронного законодавства підприємств, діяльність яких пов’язана з виробництвом бетону та бетонних виробів. Порушення вимог природоохоронного законодавства, в разі виявлення таких, передбачають накладення адміністративних та фінансових стягнень.

В разі виявлення відсутності документів дозвільного характеру ( дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, дозвіл на спеціальне водокористування та спеціальний дозвіл на користування надрами (підземні води), які пов’язанні безпосередньо з виробничою діяльність) Держекоінспекцією буде ініційовано звернення до суду з адміністративним позовом щодо призупинення виробничої діяльності.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ