20:25 - 23.08.17

В Тернополі та Одесі День Прапора, в Херсоні – «Дєнь прапоршчіка»

В День Прапора в Тернопіль та Одеса геть завішані прапорами України, все кругом жовте й синє. В Херсоні що минулого, шо цього року кілька прапорців тільки на будівлях ОДА, мерії та ще лише деінде. Більше в усьому місті прапорів нема, бруд і сміття, як то кажуть «мєрзость запустєнія».

В Тернополі та Одесі День Прапора, в Херсоні – «Дєнь прапоршчіка»
Херсон - унікальне місто, що в ньому приміром на День Прапора в місті немає прапорів, а виглядає воно так, ніби мер і комунальники місяців зо два чисто «бухали» й не виходили на роботу. При цьому гроші за прибирання, десь половину річного бюджету міста, вже благополучно «оприходували», й популярно пояснили містянам, що вони десь застрягли на якихося рахунках.

В Тернополі та Одесі День Прапора, в Херсоні – «Дєнь прапоршчіка»
Минулого року те ж саме було, один в один. В цей день в Одесі і Тернополі – кругом святкове піднесення, все в прапорах, а їх несуть і несуть, бо видно, що чиновники – справжні патріоти свого міста. Ті міста чепурять, прибирають, всі райони як лялечки, люди веселі й усміхнені. Там і святкувати можна, і концерти проводити, і гарні слова з трибун казати.

В Тернополі та Одесі День Прапора, в Херсоні – «Дєнь прапоршчіка»


В той же час Херсон – мов брудна ганчірка: навіть у самому центрі, біля мерії та ХОДА, висить по єдному вбогому прапорцю й зась. За 50 метрів в бік від сцени концерту - жодного прапорця, все розрите, калюжі, кругом тече бруд, наче сміттєзвалище, з якого трохи сміття поприбирали, то й так залишили. Навіть на «казьонних» будівлях прапорів нема.

В Тернополі та Одесі День Прапора, в Херсоні – «Дєнь прапоршчіка»


Нещодавно наш побратим Роман Цвях не втримався, бачачи замість прапорів брудні онучі, до речі на флагштоках біля величезних біл – бордів партії «Наш край». Як сравжній патріот, він власним коштом винайняв спецпідйомника, придбав двійко нових прапорів, поміняв їх, ще й заграв на трубі «Гамн України». То він має моральне право казати слова про Україну.

А керівники міста мають проводити не день Прапора, а день того, що «Прапор на дроті» з комікс – серіалу «Файна Юкрайна». Причому десь на Таврійському чи Шуменському, у дворі будинку, де відключено електроенергію, оскільки ЖЄК залишив собі гроші, що мешканці перерахували йому за електроенергію.

То ж керівники міста й області ма’ть позичили очей в Сірка, говорячи слова про любов до своєї країни. Сумно й незрозуміло, що ж то воно таке відбувається…

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Ternopol Ternopil Odesa Kherson Тернопіль Тернополь Одеса Одесса Херсон Марус флаг конституция прарор

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ