18:03 - 15.12.17

Колектив Херсонського Центрального ринку вкотре звертається до Гройсмана

Торгівельники з Центрального ринку Херсона надіслали звернення до Прем’єра України Володимира Гройсмана щодо, як вони вважають, пресингу й спробам перешкоджання їх роботі, що схоже на рейдерське захоплення. Читать здесь...

Колектив Херсонського Центрального ринку вкотре звертається до Гройсмана


На Центрального ринку Херсона за якийся десяток років було скоєно багато спроб рейдерського захоплення. Тож найменший «наїзд» незаконного на думку торгівельників втручання в їх роботу несе загрозу соціальних катаклізмів і створює дуже вибухонебезпечну ситуацію. Бо ті підприємці, що реалізують продукцію, вже готові до акцій громадянської непокори.

Колектив Херсонського Центрального ринку вкотре звертається до Гройсмана


Але спочатку слово заступнику начальника Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігорю Грищенко. Акцентую – я дав слово опублікувати його коментар точно не тільки по суті, але й по духу. Тож:

Колектив Херсонського Центрального ринку вкотре звертається до Гройсмана


Колектив Херсонського Центрального ринку вкотре звертається до Гройсмана


«Ми часто проводимо моніторинг роботи своїх співробітників, в даному разі то працівники лабораторії, що здійснюють контроль якості харчової продукції. Ми контролюємо організацію ними робочого процесу, виробничого циклу й оптимізації саме контролюючих функцій. Дивимось, чи вимагають вони від реалізаторів м’яса, птиці, молока та молочних виробів дотримання всіх необхідних правил гігієни й санітарії, санітарних норм.

Колектив Херсонського Центрального ринку вкотре звертається до Гройсмана


До того ж це не перевірка, бодай позапланова, а тільки моніторинг. І до керівництва й працівників саме ветеринарної лабораторії у нас є обгрунтовані претензії. Приміром, є елемент показового саботажу, тобто вони за нашої присутності працюють значно повільніше, й на одну тушу в них витрачається 15 хвилин, хоча зазвичай на те йде значно менше часу…»

Колектив Херсонського Центрального ринку вкотре звертається до Гройсмана


А ось текст зверненні колективу торгівельників до Володимира Гройсмана:

Прем”єр Міністру України
Гройсману В.Б
від торгуючих Центрального
ринку міста Херсону

З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановний Володимиру Борисовичу!
Ми, ті що нижче підписалися, вимушені звернутися до Вас з приводу незаконних та агресивних дій з боку керівництва і працівників управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.
А саме: 15 грудня 2017 року з самого відкриття воріт ринку о 5 ранку, не можемо знайти іншого слова “як вломилася” “бригада” кількістю 10 осіб, які почали зразу тероризувати торгуючих і вони практично паралізували нашу роботу. Нанапередодні Новорічних свят торгуючих було більше ніж зазвичай, і було створено величезні черги до ветеринарної лабораторії.
Роботу ця комісія закінчила десь о 12 годині, коли вся торгівля у нас вже закінчується.
Особливо слід відзначити, що то була не планова, не позапланова перевірки, а зі слів перевіряючих моніторинг, що такого слова в Законі про ветеринарну службу взагалі нема. Окрім того, було створено дуже нервову і напружену ситуацію з якою ніхто нічого не зрозумів. Нашу продукцію і так кожен день лабораторія ретельно перевіряє і надає висновки з чеками.
Шановний Володимиру Борисовичу!
Ви, особисто, постійно повторюєте, що годі вже тероризувати підприємців всілякими перевірками. Тим більше, що за нинішньої адміністрацією ринку для нас, торгуючих, створено чудові умови для праці. Якість продуктів харчування проходить необхідні перевірки і відповідає всім стандартам. То ж ми надалі дуже просимо Вас захистити нас на майбутнє від подібного адміністративного пресингу.»

А тепер, як співав Висоцький: «Позвольте пару слов без протокола…». В уже зміненому нещодавно «Законі про ветеринарну медицину», стаття 62, пункт 11, написано таке:

«Втручання в роботу спеціалістів державних лабораторій ветеринарної медицини під час здійснення ними лабораторної діагностики та ветеринарно – санітарної експертизи забороняється». До того ж норма перевірки однієї туші не 15, а 22 - 26 хвилин, виходить обвинувачення в саботажі також безпідставні.

Тобто перешкоджати співробітникам лабораторії під час виконання їх роботи, вимагати до себе уваги, пояснень та надання документів забороняється всім без винятку. Тож керівництво лабораторії може цілком законно подавати на керівництво управління Держпродспоживслужби у Херсонській області до суду, або й до правоохоронних органів на предмет внесення відомостей до ЄРДР.

А керівництву держпродслужби не завадило б зрозуміти, що «Ми крутиє пацани і всє должні стоять по стойке смирно, когда ми пріходім» - то не є таке, що відповідає дійсності. Центральний ринок, що реалізує продукти харчування, які в разі несумлінного поводження з ними можуть спровокувати не тільки масові отруєнні, а й епідемії, то є об’єкт що може нести небезпеку.

І просто так, як кому заманеться, приходити в такий спосіб та лякати покупців і підприємців, що реалізують товари харчування, не зовсім вірно. Можу засвідчити, що двійко київських учасників групи, як тільки жінки зчинили гвалт, хутко зникли. В той час як наші непрохані гості заважали працювати до 12 години, за умови що до десятої вже зазвичай всі спродуються.

До того ж, за словами самих перевіряльників, ними було перевірено вже 10 ринків, в тому числі й Дніпровський. Виходить, незаконні дії ними було скоєно вже десять разів, хоча вони того й не можуть навіть втямити. Тож наступного разу треба добре подумати, перш ніж всупереч Закону і інструкціям задурно тероризувати народ

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон Марус Гройсман рынки рейдерывойна ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
21:02
Херсонцы заявляют: Украину может спасти только «Формула Маруса»
08:06
Получен ответ Премьера по поводу выделения средств для Южного онкоцентра
10:43
Херсон стал родиной истинного народовластия, где воля народа - закон
20:59
Херсонцы рассказали председателю ХОГА об истинном положении дел в области
08:56
Після зустрічі Ігоря Колихаєва з Гончаруков в Херсоні відбулось виіздне зачідання Комітету ВР
08:46
Херсонцы однозначно заявили: народом не рождаются, а становятся
17:39
У Херсоні відбулось судове засідання з обрання міри запобіжного заходу підозрюваному в підпалі будинку суддів
08:57
Селищний голова Херонської Антонівки зробив заяву щодо обшуків у нього
18:03
Херсонскую полицию до обысков у Семенчева не допустили
16:30
Cессия Бериславского горсовета проголосовала за Игоря Колыхаева
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ