08:02 - 29.12.17

В Херсонскій мерії пройде акциія під назвою «Я керую як чудак»

Громадськість Херсона вже не бачить іншого майбутнього для мера та його поплічників, окрім відправити їх всіх на острів «Ітака».

В Херсонскій мерії пройде акциія під назвою «Я керую як чудак»
Компанія ООО «ТД Ікака», що керує сміттям на міському сміттєзвалищі, яке звучить дуже файно - полігон ТБВ, ну майже космодром, знов не отримала ліцензію. А без цього документа обслуговувати міське сміття, точніше красти наші з вами гроші, не можна. Так у нас і їздити п’яними як чіп не можна, і на червоний летіти не можна, і 95 % міського бюджету цупити не можна…

Не можна ЖЕК у залишати в себе ті гроші, шо пенсіонери та бюджетники платять за електрику, бо за те «Херобленерго» відключає будинок за будинком. Але ж залишають, а містяни, замість того аби натовкти меру пику й витрясти з нього тії кошти, перекривають вулиці, що ні в чому не винні. Не можна аби все місто було завалене сміттям…

Не можна, аби діти провалювались в каналізаційні люки й калічились там, не можна вкотре красти сотні мільйонів наших з вами грошей рік за роком на містопереході. Не можна перетворювати парки, сквери, стадіони, басейни, гіганти індустрії на суцільні руїни як в Авдіївці. Не можна на торгівлі наркотиками робити собі «самашечі статки».

Але ж все те в Херсоні є. І поки тим буде опікуватись тільки «самашечий» Марус, нічого не зміниться…А тую акцію я вже проводжу в мерії років з 20.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон Марус мэр мэрия воры война ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ