07:02 - 27.01.18

Роман Цвях заявляє про все нові погрози з боку правоохоронних органів Херсона

Визначний громадський діяч, один з керівників ГО «За Президента України» Роман Цвях наголошує, що вимушений знову звертатися до правоохоронних органів України з проханням вважати цю публікацію заявою про злочин, і внести дані про неї до ЄРДР.

Роман Цвях заявляє про все нові погрози з боку правоохоронних органів Херсона
Вважаю особисто, що для СМТ Антонівкав, (херсонська «Конча – Заспа») визначний громадський діяч, один з керівників ГО «За Президента України» Роман Цвях зробив стільки, що однозначно йому має бути присвоєне звання «Найзаслуженіший Почесний громадянин Антонівки всіх часів». Тільки аби передивитись всі відео в ютубі і перечитати всі статті на цю тему, потрібні місяці.
Але до людини, що не імітує діяльність задля народу і Держави, а реально діє, в усі часи було застосовано всі можливі засоби фізичного та психологічного насилля. На нас з паном Романом, а особисто на мене як голову ГО «За Президента України» і Романа Ціяха як співголову, було скоєно неодноразові напади з застосуванням в тому числі і вогнепальної зброї.Неодноразово було обстріляно наше житло, про що є багаточисельні заяви до правоохоронних органів та силових структур. З боку ж правоохоронців – «мертва тиша», хоча не треба бути експертом – трасологом, аби визначити, що стріляти могли з одного – єдиного місця чисто конкретні люди, і ніхто інший. Пану Роману спалено нову автівку в дворі, що має охорону.Причому правоохоронцям було надано відео, де чітко й конкретно видно – хто, коли і як те робив, за нашими неодноразовими наполяганнями було проведено необхідні слідчі дії, що не залишали жодних сумнівів в тому, хто, коли і як скоїв того злочину. Та вже скільки часу з боку правоохоронців є абсолютно зрозуміла для ситуація під назвою «мертві бджоли не гудуть».Мене було двічі отруєно, останнього разу «вичухуватись» більше як пів - року довелося власноруч, бо я – не Ющенко і не Тимошенко, тож ані в «Рудольф Енерхауз», ані в «Шаріте» за сотні тисяч евро лікуватись нам не «світить». Знову ж таки стандартна бездіяльність – заяви до МВС, прокуратури СБУ, відписки, імітація, відкрите, нічим не замасковане знущання.А днями, після публікації на власній сторінці Романа в ФБ, де він просто поділився публікацією в одному зі ЗМІ про кримінальні злочини того ж Семенчева та його п’ятирічної незрозумілої «судової Санта – Барбари», за словами Цвяха, йому вночі зателефонував найближчий спільник Ігоря Семенчева й видав нову серію погроз фізичної розправи та ще гіршого.Ось повний текст того посту:

«Видно в мого "дружані" Ігорки Семенчева справи дійсно кепські ,якщо вже по ночах мені його найближче оточення з погрозами розправи дзвонять ,а саме Ваня Гріщенко ,він же племінник дуже великого міліціянта у нас ,через якого Ігорко вирішує всі свої проблеми, щоб не сісти. Ну з Вані то стос який: «буханув, набрався хоробрості і дзвонить, а от Дядя то не дурак і розуміє ,що лежачого дуже важко збити з ніг, а я саме дуже впевнено на спині лежу а от ногами можу і махнути, так що, дядя, ми с тобою мирно жили, припни плєм’яху, то і далі будемо мирно жити. Слава Україні!»

То якщо й цього разу на ту ганебну «безпомічність» херсонських правоохоронців та силовиків не буде жодної реакції, ми з Романом станемо табором почергово то біля Кабміну, то біля АП, то коло МВС з плакатами: «Вимагаємо припинити знущатись з нашого Президента, поважати Президента, Конституцію та Карний кодекс України». А якщо вже й те не допоможе, поїдемо з тим же до Европи.

Але то є недопустимо, коли в Херсоні за Президента як Гаранта Конституції, честь та гідність країни, йдучи грудьми на амбразуру, захищають Україну Марус і Цвях, до того ж без жодної копійки, чисто власним коштом. а так звані «правоохрорнці» коять таке, що в Гаазі і Нюрнберзі не вистачить року, аби тільки перерахувати ті «художества й мілиє шалості!».

Повторюю в тисячний раз – в нас з паном Романом немає жодного, ба навіть копійчаного бізнесу, ані найменших комерційних інтересів, все ми робімо тільки на ті копійки, що власними руками вдається заробити. Тож найменшого корисливого інтересу в наших діях немає – тільки бажання зробити нашу улюблену країну дужчою, міцнішою, могутнішою, а її народ – вільним та багатим.

Слава Україні!

Голова ГО «За Президента України», член спілки журналістів України, член міжнародної медіа – профспілки, помічник начальника УМВС більше як десять років

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон Марус Цвях Президент Семенчеы коррупция ГУНП полиция Аваков

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
20:59
Херсонцы рассказали председателю ХОГА об истинном положении дел в области
08:56
Після зустрічі Ігоря Колихаєва з Гончаруков в Херсоні відбулось виіздне зачідання Комітету ВР
08:46
Херсонцы однозначно заявили: народом не рождаются, а становятся
17:39
У Херсоні відбулось судове засідання з обрання міри запобіжного заходу підозрюваному в підпалі будинку суддів
08:57
Селищний голова Херонської Антонівки зробив заяву щодо обшуків у нього
18:03
Херсонскую полицию до обысков у Семенчева не допустили
16:30
Cессия Бериславского горсовета проголосовала за Игоря Колыхаева
09:42
Злочини, які сталися на Херсонщині за добу
09:23
«Трубач майдана» сделал жёсткое заявление по обыску в доме Семенчева
16:20
Поліція викрила жителя Олешківського району в незаконній порубці дерев
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ