12:38 - 27.02.18

Видобуток піску знищує село Кардашинка

Незаконні кар’єри, що розташовані ледь не в кожному селі Голопристанського району збурюють місцевих мешканців боротися за своє майбутнє у прямому сенсі цього слова.

Видобуток піску знищує село Кардашинка


Нашому Інтернет - виданню стало відомо про чергову не таку вже і геніальну, але від того ще більш цинічну «схему», яка у кінцевому рахунку на думку місцевої громади може призвести до екологічної катастрофи та знищення села Кардашинка. Річ у тім, що під виглядом доброї справи приватний підприємець Іванов придбав земельні ділянки на території Великокардашинської сільської ради, в тому числі і ті, що були надані учасникам бойових дій АТО.

Видобуток піску знищує село Кардашинка


Про добрі справи підприємець наразі мовчить, зате надто вже активно звертається до чиновників різного рівня з метою отримання дозвільних документів на видобуток піску. Жителі сіл Кардашинка, Кохани та члени садівничих товариств у розпачі, адже територія сіл з усіх сторін оточена водою, тому ще один кар’єр неминуче призведе до утворення штучної водойми значної площі, зсуву ґрунтів та руйнування житлових масивів.

Крім того, будуть знищені зелені лісові насадження, що також є вкрай небажаним в умовах географічного розташування регіону. Колективні звернення громадяни направили Президенту України, Голопристанській райраді та районній держадміністрації. Ми ж зі своєї сторони хочемо спитати Екологічну інспекцію області і Департамент екології та природних ресурсів - які дії здійснені для недопущення екологічного лиха?

Тож, шановні читачі, слідкуйте за нашими новинами. Далі буде…
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ