08:43 - 01.06.18

Народний депутат в рамках «останньодзвінкового турне» привітав київських школярів (+ відео)

Позафракційний народний депутат України привітав випускників та «первачків» однієї з столичних шкіл, і побажав їм усіляких гараздів.

Народний депутат в рамках «останньодзвінкового турне» привітав київських школярів (+ відео)
На «останньому дзвонику» в одній з київських шкіл, що є в Лісовому масиві, де нещодавно чи то націоналісти, чи ні громили кіоски з шаурмою, дітлахів привітав позафракційний депутат ВР, заступник голови фракції ВО «Свобода» Андрій Іллєнко. Що віднедавна в прямому телеефірі обілляв водою зі стакана свого колегу Скорика, нажахавши неабияк тим самим журналістку.

Народний депутат в рамках «останньодзвінкового турне» привітав київських школярів (+ відео)
Слід зазначити, що у привітанні до малечі й випускників жодного слова про політику не було, говорив народний обранець виключно про знання, майбутнє, державу й школи. Ну і як годиться, хвилин за десять тихенько зник, бо шкіл в районі ще багацько. То є звичайна практика, й нічого дивного в такому стандартному й звичному поздоровленні не було, але є нюанс…

Кілька років тому автор роками бився мов риба об лід, намагаючись закрити «Бі – маркет» за парканом цієї і ще кількох шкіл. Де цілодобово і старшокласники прилеглих шкіл, і студентам кількох сусідніх «вишів», хильнувши в цьому розсаднику кілька пляшок горілки, вина, пива, влаштовували матусям з немовлятами тут до ранку страшні «канцерти».

Ціною неймовірних зусиль, того «монстра» вдалося нейтралізувати, але проблеми цього «Бермудського трикутника» на тому не скінчилися. Тут продовжують працювати бари, «кальянні» та нічні клуби з дискотеками. Причому чудовий приклад надають малечі дорослі, сидячи з пляшками й кальянами просто неба, на колишній «зеленій зоні».

Бювета з найчистішою в столиці водою, що її видобувають з глибини 250 метрів, тут затамповано вже років з десять, то й мешканцям цього «золотого трикутника» доводиться ходити за пів – кілометра й більше, аби купувати її по гривні за літр, «дуже очищену» за «європейськими технологіями». В цьому районі з усіх працює один чи два бювети, інші заблоковано, фото є.

Тож Андрій Юрійович, що вийшов з дуже творчої й інтелігентної сім’ї, міг би дуже інтелігентно й творчо стимулювати своїх однопартійців в Київраді, аби повідкривати бювети хоча б в цьому районі. А ще й Конкретно Віталія Кличка налаштувати на вирішення цієї ж проблеми. Тоді й поздоровляти було б повне моральне право, та тільки навіть на цьому «п’ятачку» ще багато нагальних проблем.

В школі, де було поздоровлення, немає стадіону, бо той сільський вигін з бурьянами й грязюкою – то не є стадіон, й діточки не в змозі рости здоровими та дужими. Школа ма’ть ще з часів радянщини не ремонтувалась, обідрана, обшарпана, брудна, чорна, пригнічена якась. Можна було б домогтися виділення коштів на її ремонт. Та й стадіон зробити зовсім недорого, а слава піде.

Поруч – так званий «Парк Кіото». Його кілька разів урочисто відкривали й ніби ремонтували. Але до благоустрою дійшов тільки невеличкий клаптик, все інше, як видно з фото й відео – то чисто сільський вигін, де немає жодного туалету. Тож і дітлахи, і їх батечки й матусі справляють велику й малу нужду попід деревами, разом з собаками. А заїхати з колясочками немає змоги навіть за сухої погоди.

А так все гаразд… Слава Україні!

Володимир МАРУС.

Метки к статье: киев Марус Президент школы віпускной Ильенко депутаты поздравления

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
08:15
В разрекламированном «по фен – шую» киевском парке «Киото» нет даже туалета, а дети играют в бомжатниках (+ видео)
06:53
Пожар в броварской пятиэтажке и эвакуации населения чётко показал: Киев в опасности
23:04
ККЗ «Украина» окружили забором, но ни лавочек, ни урн как не было, так и нет
22:06
Мы открыли херсонский пляж «Лилэя», но он оказался никому не нужен (+ видео)
20:12
На радио «Одесса Мама» херсонский автор – исполнитель оказался между Олегом Филимоновым и Стасом Михайловым (+ видео)
18:58
В Херсоне из руководства мэрии и ХОГА будут создавать партизанские отряды (+ видео)
18:14
Снос кафе «У Лукоморья» в бывшем херсонском парке Ленина показал запредельный уровень коррупции (+ видео)
16:36
Кафе «У Лукоморья» в херсонском парке таки снесли
10:26
В «Лесном» массиве Киева «стихийные» торговцы «кавказской национальности» снова ведут себя вызывающе, дерзко, агрессивно, явно провоцируя погромы
09:13
Снос кафе в херсонском парке проходит по принципу «туда – сюда – обратно…»
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ