14:05 - 04.08.18

Операція "Чисті руки" в Миколаєві проходить на тлі рейдерського захоплення школи підготовки водіів

Останнім часом Миколаїв гримить у всіх ЗМІ завдяки дорогам, котрі сходять зі снігом та дощем, аеропорту «невидимки», який вже другий рік поспіль намагається відкрити Голова Миколаївської ОДА Савченко О.Ю., збираючи кошти з усіх районів області, невирішними питаннями місцевого транспорту, нападами на активістів та загрозою для жителів міста, яку створюють безпритульні собаки. А ще - спробою тихого рейдерського захвату найбільшого ПТНЗ з підготовки водіїв - процвітаючої Миколаївської зразкової автошколи ТСОУ.

Операція "Чисті руки" в Миколаєві проходить на тлі рейдерського захоплення школи підготовки водіів


З відкритих джерел ми змогли отримати інформацію, щодо якісних показників роботи автошколи, яка саме зі зміною керівництва та оновлення команди школи в 2011 році, розпочала показувати стрімкий розвиток в усіх напрямках статутної діяльності та стала стабільно прибутковою. Звісно, зазначена інформація свідчить про сталий прибуток організації.

Операція "Чисті руки" в Миколаєві проходить на тлі рейдерського захоплення школи підготовки водіів


Але зовсім несподівано на одному з місцевих ресурсів з’явилась новина, яка повністю дискредитувала автошколу та умисно викривлювала факти, та звинувачувала в якихось махінаціях з майном школи керівника цього закладу.

Операція "Чисті руки" в Миколаєві проходить на тлі рейдерського захоплення школи підготовки водіів


Як нам вдалося дізнатись, після того, як директор автошколи Валенков В.Є. звернувся в редакцію з документами, які повністю спростовують викладену інформацію та з вимогою зняти цю ганебну статтю з ознаками заказного наклепу, випуск дійсно прибрали з ресурсу (404)

Операція "Чисті руки" в Миколаєві проходить на тлі рейдерського захоплення школи підготовки водіів


https://www.facebook.com/100012090468664/videos/438828379863507/?id=100012090468664&hc_ref=ARTdbdpjnBfJ-eSFCLbGESSQictun5xQIE6dh5Fx

Що ще раз підтвердило замовний характер матеріалу. Це привернуло нашу увагу та ми розпочали своє журналістське розслідування. Як виявилось ініціатива зняти керівника успішного навчального закладу належить Голові ГО «Миколаївська ОО ТСОУ» Шутяку Ю.О. Його оточення постійно стверджує, що Шутяк Ю.О. «продав» цю посаду наближеної до себе особі.

Переглянувши профіль Шутяка Ю.О. у ФБ на перший погляд складається враження успішної людини з активною громадською позицією, яка приймає участь в усіх патріотичних заходах та інше. Чи це є просто ширма, за якою скривається зовсім інша людина? Поспілкувавшись з місцевими жителями Нової Одеси, як з’ясувалось, кілька років при владі Януковича, ця людина була міським головою цього міста, ми були вражені кількістю негативу в сторону Шутяка Ю.О.

Є свідчення, що будучі Головою він налаштований був продати все, до чого торкались його руки. Та навіть у розпал Революції Гідності ця людина бігала по місту з депутатами партії регіонів, погрожувала майданівцям та вимагала усіх розійтись, та не влаштовувати безлади. Але, як тільки Майдан переміг, він змінив свою позицію перевзувся та почав бігати вже з українським прапором, а майданівські гасла стали для нього рідними.

Також в нашу редакцію потрапило звернення депутата Миколаївської обласної ради Ковальчука П.В. , який зібрав купу матеріалу, щодо цього псевдо діяча і направив їх в усі компетентні органи.

Операція "Чисті руки" в Миколаєві проходить на тлі рейдерського захоплення школи підготовки водіів

Операція "Чисті руки" в Миколаєві проходить на тлі рейдерського захоплення школи підготовки водіів«На цій посаді він залишив місто без водопостачання, здавши труби до металобрухту. Тоді все могло б скластися інакше, якщо б представники компанії “Чиста вода”, які хотіли реанімувати місто, дали б меру міста хабаря в великих розмірах, жителі міста все ж таки залишились б з водопостачанням.

А ще, саме тоді, перебуваючи на посаді в Новоодеській спілці воїнів Афганістану (куратором якої є Шутяк Ю.О.), згідно договорів оренди, укладених з Новоодеською райдержадміністрацією, спілка використовує в своїй діяльності земельні ділянки площею 260,3 га. Згідно даних Кандибинської сільської ради, на території якої розташовані дані земельні ділянки, Новоодеська районна спілка ветеранів Афганістану / воїнів-інтернаціоналістів/ отримує прибуток від здачі земельних ділянок в суборенду фермерським господарствам».

…«Винахідливість виявив Юрій Олександрович і під час працевлаштування дружини. У Новоодеському РЦЗ на державній службі пані Наталя пропрацювала не маючи власного диплому про вищу освіту. Проте винахідливість Юрія Олександровича і тут знайшла вихід із ситуації, він позичив їй свій диплом про вищу освіту під ксерокопію».

… «на офіційній публічній сторінці ТСОУ та в групі ТСОУ в ФБ висвітлює особистий конфлікт Шутяка Ю.О. з депутатами Миколаївської облради, щодо оборудок с земельними паями. При цьому він залучує прес-секретаря ТСОУ, який працює за кошти організації ТСОУ з метою створення її позитивного іміджу

(https://www.facebook.com/groups/191349098090690/permalink/256390708253195/)».

Також депутат обласної ради Ігор Івануна звернув увагу на оборудки Шутяка ,та його спроби захиститися прикриваючись волонтерською діяльністю. Більш того , він долучив до свого захисту ще кілька волонтерів.

https://www.facebook.com/100012090468664/videos/438828379863507/?id=100012090468664&hc_ref=ARTdbdpjnBfJ-eSFCLbGESSQictun5xQIE6dh5Fx

Ми лише можемо чекати на відповіді структур, до яких звернулися депутати різних рівнів, але нас вражає чому керівництво ГО ТСОУ в Києві не звертає увагу на те, хто саме очолює Миколаївський осередок ТСОУ.

Ми маємо ще багато матеріалів для вивчення цього питання і будемо тримати на журналістському контролі його вирішення та висвітлювати діяльність «дуже активного» керівника - Шутяка.

Автор Олена Піддубна

Метки к статье: Николаев Марус Президент рейдері коррупция

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Юра

15:45 - 04.08.18

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Шутяк продаст всё
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.