18:25 - 10.09.18

Ілля Ківа обіцяє вибити зуби вже не тільки Евгену Криницькому за те, що не дозволяють евакуювати діточок

Мешканці прикордонних з Кримом селищ скаржаться на шалений тиск з боку ХОДА й директорів шкіл. Іллю Ківу звинувачують у вчиненні тиску на директорів шкіл, але він підтверджує – який тиск, я їм пики товкти буду…

Ілля Ківа обіцяє вибити зуби вже не тільки Евгену Криницькому за те, що не дозволяють евакуювати діточок


Опісля того, як Ілля Ківа, як йому наскаржилися матусі з заражених територій, пообіцяв Криницькому й Короленку повибивати зуби, з боку ХОДА почався «Плач Ярославни». Мовляв, Ківа «пресує» (це на такій «фені» розмовляє «підагог» Евген Криницький, начальник обласної освіти», директорів шкіл. Так Ілля й не заперечую – не пресую, а буду бити пики.

Ілля Ківа обіцяє вибити зуби вже не тільки Евгену Криницькому за те, що не дозволяють евакуювати діточок


Але багато років маючи справу з тими так званими «чиновниками», що їм давно вже в камері прогули ставлять, автор був готовий робити таке вже років з 15 тому. Повторюється Чорнобиль, тиждень все отруєне, а вони ані пари з вуст. Кирило Стремоусов казав Гордєєву: якщо тут все нормально, вези сюди свою вагітну дружину, хай поживе з усіма.

Ось що каже користувач соцмереж на ймення Тетяна Михайловська: «У нас за селом знаходиться цей славнозвiсний кислотонакопичувач, саме директор школи збирав батькiв i наголошував «не читати iнтернет i не розводити панiку». До речi, ОДА бреше, що призупинено навчальний процес, школа працює.» Так що Ілля гарну справу робить.

А що до зубів, так він і не відмовляється: сказав виб'ю – значить виб'ю…До речі, Кирило Стремоусов Криницькому прямо в його кабінеті зацідив у пику, то є на відео…Так що разом більше – разом менше…

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, Кива, гордеев, титан, армянск, отравление

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.