17:19 - 10.11.18

В замаху на Катерину Гандзюк звинувачено керівництво херсонської облдержадміністрації та облради

Звинувачення висунуто конкретно голові ХОДА Андрію Гордєєву, його заступнику Євгену Рищуку, керівнику «Укртрансбезпеки» Ігорю Пастуху, голові облради Владиславу Мангеру.

В замаху на Катерину Гандзюк звинувачено керівництво херсонської облдержадміністрації та облради


Звинуватив вищеназваних осіб перший заступник головного редактора ZN.UA Сергій Рахманін. В своїй статті він написав про те, що Катерину Гандзюк могли замовити з різним ступенем ймовірності такі люди як Владислав Мангер, Ігор Пастух, Андрій Гордєєв, Євген Рищук. Були в тому списку можливих замовників і інші люди, але чиновники ХОДА та облради – то серйозно.

Можу сказати тільки, що Гордєєв та Рищук лобіювали кілька суто комерційних проектів за рахунок обласного та державного бюджетів. Приміром, вони за виразом ЗМІ «прессовали» мешканців Стрілкового на предмет будівництва дороги за 83 000 000 бюджетних гривень із Криму до «Царського села» і т.ін…

У керівника «Укртрансбезпеки» Ігоря Пастуха, що був фігурантом кількох найрезонансніших кримінальних подій, приміром хабар на 2 250 000 гривень, організація «конверта» з багатомільярдним обігом, з Катериною останнього часу були геть «перпендикулярні» стосунки. А оскільки він колишній міліціянт, його з рахунків дійсно скидати не можна.

Так що все тільки починається. До речі, з цієї справи СБУ вже проводила обшук у депутата облради Миколи Ставицького, про результати поки що нічого не відомо.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, гандзюк, гордеев, покушение

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *