16:05 - 10.12.18

Роман Семенуха у Херсоні: “Ми знаходимося у радянському полоні ілюзій”

Народний депутат політичної партії Об’єднання “Самопоміч” Роман Семенуха відвідав Херсон. У першу чергу він зустрівся із вихованцями одного з найбільших вишів — Херсонського державного університету.

Роман Семенуха у Херсоні: “Ми знаходимося у радянському полоні ілюзій”

За словами політика, він завжди спілкується зі студентами, адже серед них майбутні мери міських рад та народні депутати і підприємці, проте говорили не про політику, а про майбутнє України і кожного із присутніх на зустрічі. Як виявилося, відсотків 20% із присутніх на зустрічі бачать перспективи у тому, щоб виїхати жити за кордон.

“Ми знаходимося у радянському полоні ілюзій. Пам’ятаєте, як батьки говорили нам, що головне — отримати вищу освіту і ти вже будеш забезпечений у майбутньому. Насправді ж сучасна людина протягом свого життя має опанувати дві або три професії і мова не йде про отримання другої чи третьої освіти. Світ змінюється і вже через кілька років багато професій зникне. Важливо вміти набувати навички і вчитись самостійно. Сьогодні безліч інструментів, які дадуть вам змогу постійно вчитись і самовдосконалюватись”, — ділиться Роман.

Одним із шляхів вирішення проблем з еміграцією молоді народний обранець вбачає реформування системи освіти та надання житла молодим фахівцям. Партія Самопоміч, зокрема її лідер Андрій Садовий, мають бачення і стратегію необхідних змін у цій галузі. У першу чергу йдеться про збільшення фінансування освіти як мінімум на чверть, аніж передбачає бюджет сьогодні.

“Сьогодні держава також спроможна взяти на себе і платежі відсотків по кредитуванню придбання житла для молодих сімей, адже кожна нормальна людина думає про це, створюючи родину”.Говорив Роман і про реформи, що безпосередньо стосуються не тільки студентів, але й кожного українця. Зокрема, зазначає Семенуха, розвитку бізнесу на Херсонщині заважають погані дороги:

“За останні півроку я не побував тільки на Рівненщині, у Закарпатті та в Одеській області. Таких страшних доріг, як у вашій області, я ще не бачив. Ви відрізані від всієї Східної України, а Херсон має весь потенціал, хоча б з точки зору на розвитку туристичного потенціалу, не кажучи вже про інші сфери бізнесу. Якби ще й не було б аеропорту, було б взагалі погано, — зазначає народний депутат від об’єднання “Самопоміч”.

Зшити країну — дорогами, річковим та авіасполученням — і це одне з ключових завдань для Самопомочі.
Наостанок Роман Семенуха додав: будь хто і будь де зустрічатиметься із складнощами — і тут, і за кордоном, проте війна та криза рано чи пізно закінчуються і настане період економічного зростання, тож молодь має шанс на гідне життя саме в Україні:

“Якщо моя сьогоднішня зустріч змусить хоча б одну молоду людину замислитись і не поїхати на заробітки за кордон, це вже врятоване не скалічене життя і я буду цьому дуже радий. Особливо що стосується ІТ-напрямів — ніщо не заважає працювати віддалено, жити тут, а отримувати європейські чи навіть американські зарплати. Що стосується гуманітаріїв, то тут теж є досить хороші перспективи. Сьогодні дуже не вистачає маркетологів та HR-спеціалістів. Це фахівці, від яких насправді дуже багато залежить у будь-якій компанії. Проте, однією із великих проблем майже усіх молодих спеціалістів і людей постарше є незнання англійської мови. Сьогодні без неї ніяк. Знання англійської мови відкриє вам світ”, — зазначив Роман Семенуха.Джерело сайт Гривна
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ