12:33 - 13.06.19

Колихаєв Ігор: «Я бачу в людях дуже цінну якість — вони чітко реагують на правду і брехню»

В інтерв’ю Колихаєв Ігор, меценат, підприємець, власник потужної аграрної компанії, засновник благодійного фонду поділився своїми думками про Херсонщину, про перспективи для громад, про цінність людей, які проживають на території нашого південного краю, про плани на майбутнє.

Колихаєв Ігор: «Я бачу в людях дуже цінну якість — вони чітко реагують на правду і брехню»


— Ви досить відомий меценат. На що спрямована Ваша подальша активність в цьому напрямі?
— Допомагати людям, які дійсно потребують цього. Це те, що я відчуваю серцем і роблю, якщо маю таку можливість. Але сьогодні, я вважаю, ми маємо дещо змінювати стандарти благодійництва, тобто дивитися на допомогу глобальніше. Допомога місту, наприклад, або громаді має сконцентровуватись на певних проектах, які в разі їх реалізації нададуть людям цієї громади чи міста певні перспективи для розвитку, принесуть у майбутньому додатковий прибуток, розширять економічні можливості. Це насправді дуже важливо. Як приклад, можу вже назвати низку таких проектів, які започатковані нашим благодійним фондом: проект будівництва Центру олімпійських видів спорту «Н2О» в місті Нова Каховка, реконструкція та побудова нового парку в Бериславі, реконструкція і сучасне облаштування школи в Нововоронцовці.

Колихаєв Ігор: «Я бачу в людях дуже цінну якість — вони чітко реагують на правду і брехню»


Такі проекти сприймаються точкою росту для певного напряму економіки, тобто рекреація, відпочинок, туризм, а відповідно розвиток інших галузей, пов’язаних з ними. Тому, якщо спортивний комплекс «Н2О» в Новій Каховці з елементами відпочинку запрацює — це дасть можливість проведення змагань з багатьох видів спорту (близько 20), навіть на європейському рівні, вже не кажучи про національний рівень. Будемо докладати сили, щоб національні спортивні змагання проводились саме на Херсонщині, в новому Центрі, і, звісно, витрати тих, хто відпочиває чи направляє на проживання спортсменів, перетворяться на прибуток для громад на Херсонщині.


— Ви займаєтесь аграрним бізнесом досить давно. Чи можете сказати, які необхідні зрушення в цьому напрямку Ви бачите?
— На сьогодні реалізовано не так багато можливостей цього сектору економіки. Вони багато в чому не вивченні зовсім, і майже не впроваджені у життя. Я не бачу поки що достатньо потужних підприємств середнього бізнесу у сфері перероблення сільськогосподарських товарів. Необхідно створювати умови для їх розвитку. Багато є над чим працювати.
Але, головне, розвиток зрошення. Саме зрошення на наших землях має основну функцію для розвитку всього регіону в цілому. Сьогодні економіка регіону ґрунтується на сільському господарстві. Організації інтенсивного та успішного вирощування і збору потужних врожаїв заважає відсутність зрошування на більшій частині територій. В зону ризикованого землеробства входять Високопільський, Великоолександрівський, Нововоронцовський райони, частина Горностаївського, Великолепетиського, Білозерського районів. Кількість зрошуваних земель Херсонщини має сягати мільйона га, або й більше.
Низький рівень життя місцевого населення — це і результат відсутності доступної води на полях і в садах, а також в степових селах, які практично не забезпечені якісною питною водою.
Я впевнений, будівництво глобальної системи зрошування дасть стабільність регіону і кожній громаді, кожній сім’ї, що мешкає на цій території.

— Колись на Херсонщині працювала низка підприємств, які, на жаль, припинили своє існування. Чи є зараз можливість відродження промислового підприємства?
— Для розвитку промисловості перспектива можлива, але вона вже буде не такою, як була, скажімо, 20 років тому, коли працювали такі гіганти, як новокаховський «Південелектромаш» або «Сокіл». Зараз відчувається світова тенденція, і не тільки в Україні, коли розвиваються підприємства вже не такого масштабу, які нараховували тисячі працівників. Наприклад, на «Південелектромаші» колись працювали понад 12 тисяч робітників. Сьогодні це навіть більше, ніж загальна кількість жителів такого міста, як Таврійськ.

Тому сьогодні всіма засобами, всіма можливими способами потрібно підтримувати розвиток малого і середнього бізнесу. Щоб було зрозуміло, скажу більш предметно на прикладі. Якщо брати такі підприємства, як Торговий дім «Таврія», які налічують до 1000 працівників, то це не великий, а середній бізнес.
— Наразі Ви депутат обласної ради, тож Вам відомо, як працюють місцеві та обласна ради — і чого від них очікувати. Скажіть, як Ви вважаєте, чого громади на Херсонщині чекають від делегованого до Верховної Ради народного депутата?
— Однозначно люди очікують чесності і порядності від депутата. Вони хочуть відчувати бажання людини, яка делегована у законодавчий орган влади, розв’язувати і їхні проблеми. Треба спілкуватись з людьми, і тоді вони самі підкажуть, що треба робити.
— Ще запитання. Скажіть, будь ласка, від чого, на Вашу думку, залежить довіра людей?
— Я бачу в наших людях дуже цінну якість: вони чітко реагують на правду і брехню. Яким би ти гарним себе не називав, які б неймовірні речі про тебе не розповідали, але якщо у твоїх словах правди немає, шансів у такої людини не буде. Коли людина пропонує якісь свої індивідуальні погляди або цілі, це одна справа, предмет дискусії. Але коли людина бреше — оточуючими це відчувається на 100%. І реакція відразу буде конкретною.
— Щодо фрази «нам тут жити»… Що Ви в неї вкладаєте?
— Що б я не робив, які б цілі не переслідував, чого б не прагнув, для себе завжди чітко формулюю дії так: роби те, що можеш, там, де ти є, якісно і вправно.

НАМ ТУТ ЖИТИ!

Спілкувалась Ольга ПАВЛОВСЬКА.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
23:51
Херсонские кандидаты от партии «Слуга народа» врали журналистам прямо на пресс – конференции
16:47
Бег по утрам: преимущества и польза для здоров’я
19:06
Кандидат в народные депутаты от Херсонщины провел выходные в Крыму (видео)
13:32
На Херсонщині люди почали активно спілкуватись з майбутніми обранцями (фото)
19:17
На Херсонщині завершилось поліцейське відпрацювання «Зброя»
15:50
После обысков у бывшего председателя ХОГА Андрея Гордеева Россия вдруг заговорила об экологической катастрофе на херсонщине
10:45
В КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили револьвер у вінничанки
09:23
В связи с приближающимся десятилетним юбилеем строительства херсонского мостоперехода херсонский общественный деятель обратился к Президенту
09:01
В Генічеську повернули додому неповнолітню втікачку
08:46
Как оплатить покупку цифровых монет ВТС картой Visa?
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ