07:52 - 19.09.19

Херсонська громадськість зробила заяву щодо погроз голові ХОДА

В ЗМІ помічник голови ХОДА розповів про свою версію щодо погроз на адресу Гусєва, громадськість оприлюднила свою.

Херсонська громадськість зробила заяву щодо погроз голові ХОДА


Улюблений помічник Гусєва Богдан Ковальов в ЗМІ зробив заяву, що начебто погрози на адресу голови ХОДА пов’язані з нібито намаганням зробити аудит виділення коштів з бюджетів всіх рівнів на ремонт злітно – посадкової смуги аеродрому, придбання начебто лінії обробки багажу, навігаційної та світлосигнальної апаратури тощо. Щодо цього можу повідомити таке.

119 000 000 (сто дев’ятнадцять мільйонів) гривень, виділені на ремонтування злітно – посадкової смуги, але хто того ремонту бачив? Я домагався від начальника ГУНП області зробити аудит, на що він мені відповів – я там біля краю полоси бачив тачку і бетономішалку, тож ма’ть щось таки роблять. Якщо то аудит, то я – шах всіх країн ОПЕК.

Там і досі працюють в режимі «партизанський аеродром Ковпака», бо борти приймають тільки вдень, без дощу й сонця. Але за таких умов і до відкриття аеродрому там приймали борти Януковича, Медведчука й Порошенка. Тож аудит на предмет віднайти виділені з б’юджету кошти є цілком нормальним і не є щось таке, за що потрібно погрожувати. Але вважаю, коштів там трохи більше…

Іще дуже цікаво будівництво Антонівської школа за 82 500 000 мільйонів гривень за грошей фінських спонсорів. Маю фото початку будівництва, де над котлованом нависає трансформатор, підпертий дрючком, і та ж сама тачка, що фігурувала й біля полоси аеродрому на підтвердження начебто «европейського» будівництва. Там спонсори начебто самі в себе вимушені були взяти «відкат»

На ту школу Юрочка Рожков, що був куратором тих двох об’єктів, подарував старі двері від сарая, зняті на розборках, після чого в ЗМІ та соцмережах став гордо називати себе меценатом. Маю зауважити, що в такому разі я ще більший меценат, бо подарував значно більше Юрчика, що до речі аж зі штанів вистрибує від нестримного бажання піти в мери від «Слуги народу».

Але ймовірність погроз голові ХОДА з боку Бу…ка є дуже низькою, бо воно йому ні до чого, в нього інтереси зовсім в інших районах та об’єктах. То й заява що до начебто погроз свідчить, на моє переконання, лише про те, що діла вкрай погані. Це по – перше, по – друге про факт об’єдання з «папірєдніком», що постійно в ЗМІ та соцмережах заявляв про начебто конфлікт з Бу…ком.

А також про те, що надії херсонців на «ЗЕ» виявились марними, бо окрім комерційних та майнових зазіхань з боку голови ХОДА особисто я не бачу жодних конструктивних дій. Раніше вважав, що гірше Одарченка бути не може, прийшов Путілов, виявилось – може. Ну, думаю все, але прийшов Гордєєв, ну думаю гірше вже не може бути. Виявилось – може, до того ж в рази.

То й зафіксовані й викладені до інтернету погрози Богдана Ковальова на адресу правозахисника Михайла Величко пов’язані виключно з майновими та земельними інтересами в Генічеському районі. На звернення з цього приводу до Гусєва відповів керівник апарату, мовляв в своїх діях ми не знайшли складу злочину. Така ж відповідь була й з боку ГУНП.

Нажаль, щось ніхто не погрожує за мостоперехід, ТРЦ «Суворовський», «Готельний, 4». Ніхто не погрожує щодо 20 гектарів курячого посліду під Антонівкою, птахофабрики, 250 га антонівського лісу, винищення труб зрошення в Антонівці, розбирання діючого клубу, продаж стадіону та багато ін.…

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, гусев, зеленский, коррупция

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
21:02
Херсонцы заявляют: Украину может спасти только «Формула Маруса»
08:06
Получен ответ Премьера по поводу выделения средств для Южного онкоцентра
10:43
Херсон стал родиной истинного народовластия, где воля народа - закон
20:59
Херсонцы рассказали председателю ХОГА об истинном положении дел в области
08:56
Після зустрічі Ігоря Колихаєва з Гончаруков в Херсоні відбулось виіздне зачідання Комітету ВР
08:46
Херсонцы однозначно заявили: народом не рождаются, а становятся
17:39
У Херсоні відбулось судове засідання з обрання міри запобіжного заходу підозрюваному в підпалі будинку суддів
08:57
Селищний голова Херонської Антонівки зробив заяву щодо обшуків у нього
18:03
Херсонскую полицию до обысков у Семенчева не допустили
16:30
Cессия Бериславского горсовета проголосовала за Игоря Колыхаева
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ