06:58 - 23.11.19

Асоціація міст України висловила дяку херсонському нардепу за великий внесок в наповнення бюджетів міських громад

Асоціація міст України висловила щиру подяку головному меценату України Ігорю Колихаєву, завдяки якому у 2020 рощ до бюджета територіальних громад надійде частка акцизу з продажу пального. Парламент вже ухвалив відповідні зміни до Бюджетного кодексу

Асоціація міст України висловила дяку херсонському нардепу за великий внесок в наповнення бюджетів міських громад


Суть в тому, що 14 листопада ВР прийняла в цілому «Проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України». Тобто з 2020 році буде йти зарахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку з пального. А Ігор Колихаєв зробив дуже багато задля того, аби та визначна подія сталася, хоча у цього закону було й чимало супротивників та впливових опонентів.

Завдяки цьому, міські громади херсонщини отримають багатомільйонні надходження кожна. Але й без цього виборці Ігоря Вікторовича вже просто стомилися від самого тільки перерахування всього, що зробила для країни й херсонщини ця ще досить молода, але така завзята людина великого державного масштабу. Кожного дня він робить великі, масштабні благодіяння.

Тому херсонці все частіше звертаються до Ігоря Вікторовича з проханням піти на вибори мера, перемогди за явною перевагою як і «Слуг народу на недавніх виборах до ВР, і врятувати наше нещасне місто від повного зникнення з мапи України.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон, Марус, Президент, политика, коліхаев, нардепі, бюджет

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ