07:52 - 26.11.19

Пані посол Німеччини чітко й недвозначно дала зрозуміти муніципальному керівництву Херсона та області про своє ставлення до них

До Херсона з робочим візитом приїздила Анка Фельдгузен, посол Німеччини в Україні. Вона чітко дала зрозуміти своє ставлення як до самих «очільників», так і до результатів їхнього «кроівництва».

Пані посол Німеччини чітко й недвозначно дала зрозуміти муніципальному керівництву Херсона та області про своє ставлення до них


А це - "інвестиційні та туристичні перспективи"Пані посол зустрілася з керівництвом облдержадміністрації, що презентувало нібито туристичні та інвестиційні перспективи херсонщини. Але маючи інформацію про справжє становище в місті та області, мадам Фельдгузен, як справжній дипломат, дуже оригінально й своєрідно продемонструвала своє відношення до вього того, що їй намагалися «втюхати» «очільники».

А саме – своєї автівки вона запаркувала на пішохидному переході біля мерії. Цим вона недвозначно дала зрозуміти, що думає і про мера, і про голів ХОДА та облради, і про керівництво так званих «правоохоронних» органів. А іще мабуть в такий спосіб віддячила за ганебний стан могили польського генерала – героя Маріуша Заруського, що на її облаштування Польща надала чималі кошти.

Автор був присутній, коли польський амбасадор Генрік Литвин був просто шокований, як на покладання квітів до могили його вели по двометрових будяках, де була просапана тільки вузенька стежечка.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, дипломаты, германия, послы, амбасадор, коррупция

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ