08:05 - 28.01.20

Херсонський адвокат Олексія Левіна на прес – конференції не зміг вірно назвати ім’я свого підзахисного

Під час прес – конференції один з кількох херсонських Адвокатів Олексія Левіна спочатку назвав того Олександром, аж після того, як журналісти з залу його виправили, знітився і вірно вгадав ім’я.

Херсонський адвокат Олексія Левіна на прес – конференції не зміг вірно назвати ім’я свого підзахисного


Під час прес – конференції один з херсонських адвокатів Олексія Левіна поводив себе досить дивно, як не сказати більше. Ті кілька секунд, що йог обуло названо, він постійно вовтузився, десь порпався, марудився, морочився, шпорався, кудись лазив та коїв дивні рухи. А коли надали йому слово, хвилин з десять представляв себе як людину честі й совісті, цитував класиків і поважно просторікував про долю людства.

Нагадував про рейдерське захоплення сільгосппідприємства, що нараховує 26 000 гектарів і безліч новітньої техніки, нерухомості, курортних об'єктів, а також готелю «Чонгар», що належать Сейтумеру Німетулаєву, інтереси якого він представляє як адвокат. Але є маленький нюанс – автор неодноразово заявляв і продовжує наголошувати, що захопити чийся бізнес можна виключно тільки перекупивши адвоката.

Тож мені ввижається, що за такого «захисника» доля бізнесу, багаточисельної сільгосптехніки, землі та активів Сейтумера Нісетуллаєва, а також подальші перспективи Олексія Левіна будуть вельми сумними.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, кива, рейдерство, левин, гандзюк

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ