15:00 - 08.04.20

Прямий ефір губернатора Херсонщини Юрія Гусєва з Кирилом Стремоусовим

Де знаходяться та як працюють блокпости на Херсонщині? Яка справжня ситуація із захаорюванності на COVID-19 у області? Де можна придбати захисні медичні маски? Що робити соціально-незахищеним верствам населення під час карантину? Яку гуманітарну допомогу отримує Херсонщина? Допомога підприємців у подоланні коронавірусної інфекції. Як працює Єдиний антикризовий штаб в Херсонській області? На ці, а також інші не менш важливі питання відповів губернатор Херсонщини Юрій Гусєв у прямому ефірі з директором інформаційного агенства "Таврія Ньювс" Кирилом Стемоусовим.

Прямий ефір губернатора Херсонщини Юрія Гусєва з Кирилом Стремоусовим


"Ми маємо єдиним фронтом протистояти коронавірусній навалі для того аби перемогти та показати свою згуртованість у цей непростий період обмежень та карантину", - саме на цьому наголосив Юрій Гусєв.

Прямий ефір губернатора Херсонщини Юрія Гусєва з Кирилом Стремоусовим


Він також детально розповів де знаходяться блок-пости у Херсонській області, а також про головні пріоритети їхньої роботи. Він окремо зупинився також на тому, що вже сьогодні вирішується проблема щодо запобігання створення заторів, накшталт того, що утворився на блок-постах цими вихідними, з одного боку та з іншого максимально протистояти розповсюдженню коронавірусної хвороби. Юрій Гусєв також повідомив, що на сьогодні встановлено 9 стаціонарних блок-постів у області та один мобільний. Вони оснащені дистанційними температурно вимірювальними приладами. До того ж, на кожному з них працює 2 працівники управління Національної поліції, один рятувальник головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також медичні працівники. Очільник Херсонщини наголосив, що ці карантинні блокпости є вимушеними і вони спрямовані на виконання найголовніших функцій: дезінфекція транспортних засобів, а також вимірювання температури, щоб встановити, чи потребує вподальшому людина додаткового медичного огляду у разі підвищеної температури, адже можливо вона є в зоні ризику коронавірусної хвороби.

Прямий ефір губернатора Херсонщини Юрія Гусєва з Кирилом Стремоусовим


Юрій Гусєв також запевнив, що задля уникненя заторів, карантинні блокпости оснащені додатковими дистанційними вимірювачами температури, працівниками, які забезпечуватимуть швидке вимірювання температури у тих, хто приїжджає до області. Губернатор також зазначив, що було прийнято рішення, про те, що зупинятимуть лише транспортні засоби з номерними знаками, які зареєстровані не в Херсонській області. На сьогодні, як наголосив Юрій Гусєв, заторів на карантинних блокпостах не зареєстровано.

На питання Кирила Стремоусова, щодо діяльності Єдиного антикризового штабу та активності долучення підприємців, очільник Херсонщини повідомив, що до роботи штабу постійно долучаються громадські організації, волонтери, активісти. Зокрема, за період роботи штабу на "гарячу лінію" надійшло 2227 звернень. Юрій Гусєв наголосив, що у разі, якщо у вас є бажання допомогти, або вам потрібна допомога у цей непростий період, звертайтеся на єдиний колл-центр телефоном 095 - 133 - 56 - 01. За час роботи штабу, було зібрано допомогу на суму 13 млн 280 тисяч гривень. Це не тільки допомога грошима. Здебільшого це закупівля медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, передачі продуктів харчування тощо.

Юрій Гусєв також розповів про допомогу, яку надають підприємці.

Окремо губернатор зупинився на питанні, куди ж звертатися самотнім людям, малозабезпеченим родинам, щоб також отримати допомогу. Він повідомив, що окрім Єдиного антикризового штабу, усі, хто потребує допомоги мають змогу звернутися до служб соціального захисту. До того ж, в районах області було створено штаби, які опікуються нужденними. 133 бригади працюють, аби донести усе необхідне у малозабезпеченні родини та нужденним.
Відповідаючи на питання Кирила Стремоусова, щодо поводження мешканців області під час карантинних обмежень, Юрій Гусєв наголосив, що під час координаційних нарад з правоохоронними органами обговорюються заходи, які вживаються для того, щоб люди не порушували карантинні обмеження. Та, на жаль, все ж є випадки складання адміністративних протоколів проти порушників карантинного режиму.

Губернатор вчергове нагадав, що сьогодні без нагальної потребе краще не виходити на вулицю та з 6 квітня увійшли суворі карантинні обмеження.
"Людина має бути відповідальною перед собою, перед своїми близькими, оточенням та іншими людьми", - наголосив Юрій Гусєв.

Очільник Херсонщини також розповів про своє обурення, щодо ситуації, котра нещодавно відбулася у Бериславі. Нагадаємо, місцевий голова районної державної адміністрації з"явився на засідання антикризового штабу без маски, після чого працівниками національної поліції на нього було складено протокол. Юрій Гусєв наголосив, що посадовець обов"язково повинен нести відповідальність за свій вчинок згідно законодавства.

На питання Кирила Стремоусова, чи є у загальному доступі захисні маски, а також де можна їх придбати губернатор розповів, що дійсно, сьогодні, на жаль, медичні маски - дифіцит. Така ситуація склалася не лише на Херсонщині, а й в Україні вцілому, до речі, з цією ж проблемою стикнулася низка країн Європи. Юрій Гусєв розповів, що задля подолання цієї проблеми на швейних підприємствах області було налагоджено виробництво, яке на сьогодні вимірються тисячами медичних масок на добу. Вподальшому ці вироби надходять до комунальних аптек та через великий попит вони дуже швидко закінчуються. Губернатор запевнив, що потужність швейних підриємств збільшуватиметься, тож і кількість захисних масок стане більшою.

Юрій Гусєв також розповів про гуманітарну допомогу, яку отримала область від Офісу президента.
Глядачі прямого ефіру Ютюб-каналу "Стремоусов Кирилл" також мали змогу поставити свої питання губернатору. Повну версію відео ви можете переглянути за посиланням
Окрім цього, на каналі "Стремоусов Кирилл" ви знайдете інші відео з найрізноманітнішими гостями, котрі відповідають на насущні питання мешканців Херсонщини.

Прямий ефір губернатора Херсонщини Юрія Гусєва з Кирилом Стремоусовим

Ми також нагадуємо, що 8 квітня о 18 годині на Ютюб-каналі "Стремоусов Кирилл" ви можете переглянути онлайн-трансляцію з підприємцем Іваном Бебко, котрий розповість, як сьогодні виживають підприємці. Ви також матимете змогу поставити гостю питання онлайн.


Вже наступного дня гость студії - начальник головного управління ДФС України у Херсонській області Ігор Клим.
Свої питання ви можете написати під відео на Ютюб-каналі, або ж надіславши їх у Фейсбуці:

Кирилл Стремоусов Фейсбук

Окрім того відео з кожним гостем ви можете передивитися нателеканалі "Крату".
Запрошуємо кожного до співпраці
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ