09:50 - 26.05.20

В Херсоні зафіксовано черговий рекорд

В Херсоні, що в Україні його вже сміливо називають «місто – рекорд», знову зафіксовано чергове досягнення для Книги Рекордів України.

В Херсоні зафіксовано черговий рекорд


Херсон – славетне місто, що знане в світі своїми визначними рекордами. Тут найбільша кількість зафіксованих чемпіонських досягнень. По – перше, приватизовано колишнім мером, Володимиром Сальдо, рекордну кількість комунальної власності – 95 % за умови середньоукраїнської 30 %. То є абсолютний рекорд України й ми їм пишаємося.

Тут найбільше руїн в Україні, стихійних сміттєзвалищ, бруду, ям замість доріг, найбільший відсоток бюджетних коштів «освоюється» щомісяця, а саме – 90 %. Найбільша кількість спійманих «на гарячому» й заарештованих бюджетних крадіїв працюють як нічого й не сталося, за умови суми хабарів до 25 000 000 гривень на одну особу за один раз.

А ще тут найбільше людей в вишиванках станцювали гопака, заспівали Гімна України, тут зроблено найбільший тризуб із бутербродів з салом, більше як пів – тони. Правда, їли його вже трохи зіпсованим, бо майже добу, в сорокаградусну спеку він пролежав на самому сонці. Ще викладали рекордні візерунки з кавунів, прапор України й тризуб теж. Ну і до всього тут мешкає людина – рекорд, тобто автор цієї публікації. А саме:

1) - Власним коштом випущено авторського альбома власних пісень про міліцію. Цим альбомом кілька років поспіль вітали всіх начальників обласних управлінь, навіть міністрів МВС.

2) – Власним коштом випущено авторського альбома пісень про Херсон, що ним вітали всіх мерів – гостей на День міста.

3) – Власним коштом випущено книгу власних віршів про Херсон. Нею також вітали всіх гостей міста.

4) – Власним коштом знято кліпи на всі ті пісні – то є десятки відео.

5) – Автор повернув до бюджету, не давши чиновникам – злодіям вкрасти до десятка мільярдів гривень.

6) – За все це автор має найбільшу колекцію нерозкритих замахів на себе з застосуванням вогнепальної зброї, отруєнь, випадків побиття та погроз. За умови, що не має жодного бізнесу й комерційних інтересів.

7) – Рекордом є й те, що за умови жорсткої економії все те робилося виключно на місячну стипендію, що й після всіх підвищень нині складає 1638 гривень.

Рекордом є й те, що позаяк за все свої життя з бюджету не вкрав жодного мільярда, а повертав все до копійки до міської й обласної скарбниці, не маю змоги «забашляти» ЗМІ аби вони писали й розповідали в телеефірах, який я героїчний та патріотичний скромняга. То й доводиться все про себе розповідати самому. Як на сході кажуть «Сам себе и слуга и хозяин»

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, рекорды, рекордсмены, клипы, песни, шоубизнес

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ