09:14 - 03.06.20

Херсонські артисти заспівали знаменитого «Кабанчика» разом з легендарним автором (+ відео)

Після «Голіх танців» в Херсонській облдержадміністрації, гурт «СТЕП» нажаль не сприймають інакше, як синонім слова «скандал». Але на щастя є й інший «СТЕП», що позиціонує себе виключно поруч зі словами «творчість», «музика», «пісня», «Україна»…

Херсонські артисти заспівали знаменитого «Кабанчика» разом з легендарним автором (+ відео)


Ми з Єфімовим зареєстрували арт – агенцію «Брати «СТЕП» студіо», і до попереднього репертуару майже не повертаэмося. Записали альбома з моїх «Дорослих пісень», в нас є п’ять зовсім не схожих одна на одну, також моїх авторських програм. Репертуар зовсім різний – від гумору, натомість і вкраїнського, смішних стилізацій на відомі російські хіти, до віршованих програм, а ще як то казали раніше «песен гражданского звучания». В нас безліч планів та перспектив, багато пропозицій, що опісля закінчення карантину їх буде реалізовано.


Рік тому нас запросило керівництво облради й облдержадміністрації привітати жінок з 8 березня. Мене нажаль в місті не було, то Володя з Юрчиком Кучеруком там достойно й без мене відпрацювали. Дівчата, співробітниці ОДА та облради, були просто в захваті. Неочікувано виявилося, що всі вони дуже файно пам’ятяють і Володю, і «Кабанчика», що видно на фото й відео. Й досі нам того концерта згадують, дякують, висловлюють захват від тих пісень.


А трохи пізнаше, знову ж таки Єфімов, бо я був далеко, з кращими херсонськими артистами презентували нашу групу в арт — клубі «Пан Атаман». До речі, «Кабанчика «на біс» співали сім разів!

Слава Україні!

Володимир МАРКС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, шоубиз, шоубизнес, степ, песни

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ