08:23 - 24.07.20

Начальник Херсонського УСБУ висловив меру свою повагу

Враховуючи певні дії з запобігання розповсюдженню COVID-19 в місті Херсоні, начальник УСБУ власноруч висловив меру свою повагу.

Начальник Херсонського УСБУ висловив меру свою повагу


В зв’язку з розглядом на сесії міськради вірогідного позитивного вирішення питання щодо дозволу роботи до ранку розважальних закладів міста, начальник УСБУ за особистим підписом висловив меру Херсона свою щиру повагу. А також дозволив собі в дуже м’якій і толерантній формі надати йому деякі поради й рекомендації, перепросивши іще раз за принесені даним листом незручності.

Ба в м’якій і толерантній формі, винятково гречно й обережно, виключно з огляду на безпеку, аби не вразити слабку й розхристану нервову систему та «змучену «Нарзаном», послаблену постійним бухлом та «освоєнням» бюджету психіку, аби не нанести шкоди здоров’ю, особисто порекомендував, якщо буде така його ласка, обережно вжити деяких заходів щодо «настання».

Тобто вжити деяких заходів щодо унеможливлення «настання» певних негативних наслідків. Після чого Володимир Васильович, незважаючи на деякі негативні наслідки щодо поперека, зробить дуже гречного, вишуканого, аристократичного реверянсу, помахавши паралельно підлозі капелюхом, але не дуже низько, аби голівка не закрутилася, й скаже так, кой - як продравши запуклі оченятка…

Він скаже так: «Та пашол ты!» Та він і раніше так казав, приміром коли, як плещуть лихі язики, коли деякі корумповані спецсліжбісти вимагали (ні, ви тільки уявіть собі таке нахабство і брудні наклепи) з нього по 20 000 долярів за кожного, ввезеного на халяву як металобрухт й придбаного за б'юджетні кошти старого та іржавого тролейбуса за ціною нового. Конкретно: «Та пішов він!».

А щодо недопущення прийняття й розповсюдження, так міськвиконком має такеж право продавати дозволи на цілодобову роботу бухальників, як Бендер – квитків до славнозвісного провалу. Такі дозволи, згідно рішення Кабміну, в особисто важливих випадках має право надавати тільки надзвичайна комісія ОДА. Ну якщо приміром депутатам стане вкрай кепсько без того, аби цілу ніч не бухати з повіями.

Так от, приміром, колишній керівник Херсонського УСБУ Віктор Козлов, коли навіть розмовляв з Сальдочком телефоном, у того трусилися жижки, ручечки й гуочки. Він би зателефонував йому і дуже гречно так сказав: «Якщо ти…ще раз…тільки подумаєш про це…буде тобі щастя…» Після чого той особисто об'їхав би кожного депутата вночі і зі слізьми на очах благав цього не робити.

А Олексій Обаль зателефонував би, і у виключно аристократичній манері сказав би так: «Тільки подумай ще раз про таке – особисто бакенбарди відірву»

Слава Україні!

Володимир МАРКС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, политика, сбу, covid-19, коррупция

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ