07:21 - 23.12.09

У Херсоні відбувся Форум демократичних сил

21 грудня, у Херсоні, у кіноконцертному залі «Ювілейний» відбувся Форум демократичних сил, в якому взяли участь понад 1200 чоловік.
До присутніх у залі звернувся голова обласної державної адміністрації Борис Сіленков. У своїй промові він наголосив на необхідності збереження подальшого руху України шляхом свободи та незалежності, зміцнення здобутих на цьому шляху за останні роки надбань і закликав учасників Форуму, усі демократичні сили області до єднання і спільної боротьби – «За свободу і за Україну!».
У Херсоні відбувся Форум демократичних сил

Голова облдержадміністрації вручив на Форумі державні нагороди херсонцям, які були відзначені ними Указом Президента України Віктора Ющенка за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення у трудовій діяльності, багаторічну сумлінну працю.

Отримав нагороду на Форумі також і Борис Сіленков. За заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Української помісної церкви Указом Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета голову Херсонської облдержадміністрації нагороджено орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня. Нагороду Борису Сіленкову вручив секретар Херсонської єпархії Української Православної церкви Київського патріархату отець Іоанн.
У Херсоні відбувся Форум демократичних сил

На Форумі демократичних сил було оприлюднено звернення його учасників до мешканців Херсонщини із закликом до усіх патріотів, представників усіх національно-демократичних сил єднатися задля вільного майбутнього України та її народу.

Метки к статье: форум, херсон, демократичні сили, сіленков,

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ