11:06 - 03.02.10

Володимир Стретович: Непокарання за будь-яке злодіяння неминуче породжує вседозволеність

Непокарання за будь-яке злодіяння неминуче породжує вседозволеність і хаос, який царить у країні. Про це сьогодні в прямому ефірі радіо «Ера» заявив народний депутат від фракції «НУ-НС», Голова ХДС Володимир Стретович.

Коментуючи факти порушень, виявленні в ході першого туру голосування, по яких складені відповідні протоколи, В.Стретович наголосив на необхідності звернення до суду: «Треба було просто-на-просто заявити, щоб у свідомості порушника відклалося, що цього робити не можна, бо буде судове переслідування. Відсутність покарання за будь-яке злодіяння породжує вседозволеність і хаос, який царить в країні. Якщо зло буде каратися, навіть найменшою мірою покарання – штрафами, примусовими роботами, громадськими роботами, умовним позбавленням волі – повірте, країна буде мінятися».

На думку народного депутата, головне, щоб волевиявлення, підрахунок голосів і остаточні протоколи були зроблені філігранно якомога точніше. «Якщо це буде зроблено, і ніхто не піде на вкидання бюлетенів, на приписи якісь у протоколах, підміну протоколів, якщо не буде порушень, і учасники виборів будуть це бачити, відповідно не буде предметів для позовів. Цифри і факти це речі вперті», - наголосив лідер Християнсько-Демократичного Союзу .

На запитання ведучої про ймовірність 3 туру виборів Володимир Стретович закликав не розробляти негативні сценарії: «Не будіть лихо, поки тихо, тому що думка – це явище матеріальне. Давайте визначатися 7 числа. Народ втомився вже від політичних сценаріїв. Країні 19-й рік іде. Давайте спокійно виважимо, яка Україна нам потрібна, куди ми йдемо і чого прагнемо, та зробимо свій вибір».

Також під час радіопрограми народний депутат мав змогу поспілкуватися зі слухачами. Так, відповідаючи на запитання про величезну кількість вузів у країні, Володимир Стретович зазначив: «Це проблема, на яку філософський закон дає відповідь – перехід кількісних змін у якісні. От тепер, коли кількість набрали і побачили, що маса випускників не знаходять роботу у зв’язку з низькою кваліфікацією, вони потихеньку випадають самі, а Мінвуз ще при керівництві Ніколаєнко вже зробив певну роботу і близько семи десятків навчальних закладів позбавились ліцензії. Я думаю, що в перспективі ми зробимо гідну вищу освіту, і кількість університетів у країні – а зараз їх 300 на 46 мільйонів – буде відповідати європейським стандартам, коли ця кількість буде зменшена до 120-150 на всю країну».

Метки к статье: Стретович, покарання, вседозволеність, депутат,

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.